Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel tartunk egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel tartunk egy kis szünetet, mert úgy érezzük h kellene már egy kikapcsolódás, tovább itt lent?

Figyelt kérdés

ha ő elmegy bulizni és smárolna valakivel, akkor nagyobb az esély arra h elveszítsem? Mert h akkor beleszeretné a csávóba a csók miatt, érzései megváltoznak akkor irántam? Nekem is megváltozhatna ha mással smárolok? Vagy nem tenné meg/tenném meg?


SEGÍTSETEK! :(


2012. jan. 7. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
"ha ő elmegy bulizni és smárolna valakivel, akkor nagyobb az esély arra h elveszítsem?" Hát öcsém akkor már el is vesztetted, mellesleg nem akarok vészmadár lenni, de ez a kapcsolat halálra van ítélve, ha szünet kell.
2012. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A szünet az egyenlő a kapcsolat végével. Törödj bele, hogy vége! :(
2012. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De ő szeret nagyon, csak mindennap találkozunk, és azt mondta h ő akar szórakozni is, csavarogni haverokkal meg ilyenek, és erre értettem h magasabb az esély h smároljon vkivel? rosszul írtam a kérdést
2012. jan. 7. 11:31
 4/21 anonim ***** válasza:
Pajti, ha annyira szeretne, akkor nem ilyeneket mondana.
2012. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
16 éves még csak..:(
2012. jan. 7. 11:35
 6/21 A kérdező kommentje:
tiszta igaz szerelem van köztünk, de tényleg, csak szórakozni akar, és ezért kérdem h akk nem fog smárolni vkivel? én nem tudnám megtenni, még ha szünenet tartanánk..akkor se
2012. jan. 7. 11:36
 7/21 anonim ***** válasza:

szórakozni nem csak úgy lehet, ha partiban taccsra issza magát és megcsókol egy idegent


a barátnőd úgy értette, hogy hagyj neki egy kis teret, meg időt külön, ne lógjatok egymással folyton

2012. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

miért kellene ahhoz szünetet tartani, hogy ő el tudjon járni ere-arra a barátaival is? Próbáljatok inkább minden másnap találkozni, vagy minden nap kicsivel kevesebbet mint eddig, és akkor jutna mindkettőtöknek ideje magára is. Ha nem akar ebbe belemenni, akkor ez csak egy kifogás részéről, és valóban vége ennek a kapcsolatnak.

Amúgy hány évesek vagytok?

2012. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szótárban a szerelem jelentését. Nincs ott melette a lábjegyzet, hogy "elegem van belőle, és mással akarok lenni".


A haverokkal való elmenetelt szünet nélkül is meg lehet oldani, nem voltatok össze kötve. Én is el tudok menni barátommal ide-oda, mégsem szüneteltetjük a kapcsolatunkat barátnémmal egy pillanatra sem :) Egyszerűen picit nem vagyunk együtt.


Az más téma, hogy pár óra után már hiányzik, mint a fene, és szívem szerint mennék is haza... :)

2012. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek igaza van, úgy értette :)

am én 18 vagyok, ő meg 16

2012. jan. 7. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!