Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy a fenébe tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy a fenébe tudnék ezen túllenni?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttünk össze párommal, és minden tökéletesnek mondható, szinte. A probléma velem van. Szinte minden találkozón elpityergem magam. Nem kell hangos zokogásra, meg toporzékolós hisztire gondolni, csak könnyezek, kb 5 perc múlva úrrá leszek a dolgon, újra mosolygok és nevetek.

A sírás oka, hogy előző kapcsolatomban nagyon összetörtek, de igazából időm se volt gyászolni/feldolgozni, úgymond: zh időszak, aztán vizsgák, később meg nekem kellett tartanom a hátam barátaimnak és lelket öntenem beléjük.

Másfél évig voltam egyedül, mostani párom nagyon aranyos, figyelmes, tényleg nincs okom panaszkodni. Ezeket a kis kirohanásaimat is remekül kezeli.

Nem akarom leterhelni, és szeretném, ha nem lenne ez minden találkozásnál, de minden alkalommal elbizonytalanodom magamban, szorít a mellkasom és szó szerint rettegek, hogy ismét fájni fog, mert nem leszek elég. Tudom, hogy nem bántana meg direkt, eddigi kapcsolataimban sem direkt okoztak fájdalmat, csak "így alakult". Ha neten beszélünk, vagy telefonálunk, én vagyok a világ legboldogabb lánya, eszembe sem jut sírni, de ha ott van mellettem egyszerűen át akar szakadni az a gát, ami mögé minden fájdalmamat eltemettem.

Nem vagyok az a hisztis csaj, és már haragszom magamra ezért ez egészért. Van erre valami megoldás pszichológuson kívül?


21/l


2012. jan. 7. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ide pszichológus. Beszéld ki magad a legjobb barátnődnek, sírjál neki, biztos megérti.

Vagy a régi pasidra mikor visszagondolsz, csak a rossz jusson róla eszedbe, vagyis a kellemes élményeket "töröld", így könnyebben fog menni, de csak szerintem. :)

2012. jan. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem az exem hiányzik. Régóta nem érdekel már úgy. Csak sok sérelmem van elfojtva, amik mostanság néha felszínre törnek.

Tudok beszélni a dolgokról, anélkül, hogy éreznék bármit is. Nagyon ritkán kezd el "áttörni a gát", ami mögé ezek el vannak rejtve.

2012. jan. 8. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!