Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valaki ferfias es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ferfias es kisfius egyszerre?

Figyelt kérdés

Pl izmos sportos test, de kisfius kisugarzas, godrocskek az arcon stb.

Mit gondoltok lanyok?


2012. jan. 8. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy paradoxon.
2012. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szemerey ***** válasza:
48%
Agyilag hány éves szintjén mozog az illető? Az sokban meghatározza.
2012. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
hogy hülye vagy
2012. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet.

Párom nagyon durván férfias (arc, testszőrzet, iszonyú szexi hang, testfelépítés stb.), ugyanakkor tud olyan cukin és aranyosan viselkedni, meg nézni a nagy kék szemeivel, hogy nem bírom idegekkel a sok cukiságot :D

Ja, és már 28 éves...:)

2012. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szemerey ***** válasza:
48%

28 évesen még nem nagybetűs férfi senki. Ahhoz el kell érni egy bizonyos kort.

Nem kifejezetten a külső jegyek alapján lesz valakiből férfi.

2012. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eleg komoly gondolkodasu vagyok, de szeretek hulyulni meg szorakozni masokkal. Ami gyerekesnek tunhet. 20f
2012. jan. 8. 14:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem csak a külső jegyei alapján az.

Különben meg jobb esetben igenis már lehet valaki ennyi idősen komoly, érett férfi. Attól, hogy neked nem megy...;)

23/N

2012. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szemerey ***** válasza:
48%

Örülök ,hogy nem vagyok szőrös mint egy gorilla,és nem dörmögök, mint egy medve, csak hogy bizonyítsam mennyire dúl bennem a tesztoszteron 27 évesen, mivel nőnemű vagyok.


Miről beszélünk?

2012. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Arról, hogy a kérdésre válaszolj, ne egy másik válaszra reagálj. Azért emeltem ki a külső jegyeket, mert a kérdés is azokra vonatkozott elsősorban.
2012. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szemerey ***** válasza:
48%
Ha kiakadsz az olyan válaszokon, amik nem egyeznek a te kérdéssel kapcsolatos elképzeléseiddel, minek kérdezel? Örüljél neki,hogy olyan a fickó amilyen, szőrös és beesett arcú, oszt jónapot.
2012. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!