Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy szép nő, vagy férfi, beleszeressen egy csúnyább emberbe a belső értékei miatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
-.-" This is epic troll question.
2012. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye választ kaptál..
2012. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igeen :) mondjuk én beleszerettem egy csúnyácska fiúba,de nem érdekel :) egyszerűen annyira tökéletes a személyisége h észre sem veszem...
2012. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És milyen hibásat.
2012. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Macs1209 ***** válasza:
Nekem is volt már nem 1 barátnőm, pedig quazimodoval holtversenyben végeztünk.. Szóval a válasz IGEN
2012. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát,remélem van ilyen
2012. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Asszem ez megint csak a szokásos "köcsög külső meg pénzleső nők, pfuj pfuj"-rinyában fog végződni...
2012. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen létezhet!

Egy hete szakítottam a barátnőmmel akinek írtó jó teste volt,kerek popsi,kerek mell,tökéletes test,tökéletes sima barna bőr,sima puha arc.


Sajnos csak 3 hónapig élvezhettem a dolgokat mert szétmentünk,piszok rossz érzés,nem tudok aludni,folyton feszült vagyok de a kérdésedre a válasz,hogy létezhet mert én is kifogtam pedig tele vagyok szépséghibákkal :(


Viszont nem tudom,hogyan fogok uj csajszit találni aki számomra tökéletes lesz mert gagyi nem kell :(

2012. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen ha jókor vagy jó helyen! VAGY tényleg olyan személyiséged van, hogy az nélkülözhetővé teszi a külsőd.


A jókor jó helyen olyat értek, hogy pl csaj épp le van törve és óó te épp ott vagy és feldobod a kedvét, és beléd szeret (ez nem személyes tapasztalat) csak mesélték nekem amikor az élet dolgairól beszéltek. Persze ez például eléggé lekorlátozódik, ha nincsenek ismerősök,barátok szóval senki.


De esetleg még akkor is összejöhet pl egy szórakozóhelyen. Egyetem egy professzor is arról beszélt, hogy ugye sokszor a rossz dolgok hozzák össze az embereket, tehát mint hogy neked önti ki a lelkét aztán óóó velem is pont blablablalb.. és ilyesmik. És ez nem is ritka. Meg ugye alakul magától, csak kell társaság amiben alakulhat.


Ha meg nem ez, akkor jó személyiség kell, amivel megtudod.. tetszetni magad másokkal.

2012. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja meg persze, ha van egy jó baráti társaság abban sokkal könnyebb, mint mondjuk vad idegenekkel. Mert szeretitek egymást, nem kell tökéletesnek lenni, meg azért oldottabb vagy meg lazább ami megint csak jó.


Csak azt nem értem, hogy és akkor mi van ha rosszul nézek ki, és pechemre kapcsolataim sincsenek. Azért a jó kommunikációhoz tapasztalat is kéne, DE HA NINCS KIVEL.. akkor mégis mi a franc? Csak úgy random emberekhez nem lehet odamenni, mázlid van ha bekerülsz egy jó társaságba munkahelyen vagy bárhol, akkor ott lehet fejlődni, de amúgy meg, előbb néznek hülyének/bénának/.. mint másnak.


És akkor igazából nem értél el semmit, csak beégtél..

2012. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!