Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemi szőrzet férfiaknál. Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi szőrzet férfiaknál. Nők válaszait várom (babi néni jöhet! ;) )?

Figyelt kérdés

Tudom volt már jó pár ilyen kérdés de na...


Érdekelne, hogy a nők mit gondolnak a férfiak nemi szőrzetéről? Mennyire szőrös az amit nem tartotok még visszataszítónak? Illetve, mennyire tartjátok esztétikusnak, ha egy férfi rövidre nyírja a pénisze körül a szőrt (2-3mm) és a heréit 1-2 hetente leborotválja?


Túl vagyok már 1-2 párkapcsolaton, és eddig mindenkinek más jött be, volt aki nem mert szólni csak ha én hoztam fel stb. Ha megoldható értelmes válaszokat kérek (21/f)


2012. jan. 8. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez relativ, én szeretem ha a férfi ezzel foglalkozik, egyszerű, minél hamarabb hozd témába és akkor a lány kedve szerint tudod csinálni, ahogy neki jó
2012. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

1-2mm még okés,szóval ha nagyon-nagyon rövid,illetve ha borostás,de a herezacskók legyenek tükörsimák.A másik verzió pedig a teljesen csupasz pénisz.

A többi egyáltalán nem vonzó számomra.

24N

2012. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a teljesen csupasz jön be... a kis borosta persze oké, de ne legyen őserdő... és ha már a női fél mindig odafigyel erre és borotválja, akkor tegye ezt a párja is így viszonozva a nő erőfeszítéseit!
2012. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is a rovidre nyirt vagy teljesen lecsupaszitott fazont reszesitem elonyben, mert nem vagyok macska, hogy szorgombocokat kopkodjek... Amugy ne vard meg, hogy a csaj kerje, hogy valtoztass fazont, kerdezz ra mar az elejen... Ha a kedve szerint festesz odalent, hoidd el, meg fogja halalni ;) 22/L
2012. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!