Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol szórakoznak Debrecenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szórakoznak Debrecenben az ázsiai diákok?

Figyelt kérdés

Láttam egy statisztikát, miszerint nem kevesen vannak. Látom őket az egyetem is, habár én pont egy olyan szakon vagyok, ahová egy külföldi se jár.

Még se látom őket sehol se a városban. Ellenben a többi külföldi diákkal.... :O


2012. jan. 8. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
a kék osztrigában
2012. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarsz tőlük? Nem tudnak magyarul...csak akkor van esélyed, ha tudsz angolul. Amúgy se hinném, hogy más nemzetiségüvel összejönnének, pedig nekem is bejönnek, sokszor látom én is őket az egyetemen.
2012. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én beszélem kicsit magyar nyelvet.


Japán vagyok, szeretem a magyar lányokat.

2012. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
debreceni vagyok és imádom a fehér pinát! *-*
2012. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

ma 23:05

föleg azután szereted miután a magyar bomba szedte szét Hiroshimát...

2012. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 23:07


már megbocsátottam Telleréknek :)

2012. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Shevy de egy paraszt vagy hallod -.-"
2012. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állandóan evvel a rohadt történelemmel jöttök mint valami hülye régész.
2012. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A kék osztriga nem melegbár??! Egyáltalán létezik ezzel a névvel ilyen Debrecenben?? O.o

Na most komolyan. Valaki nem tudja, merre találhatók?

2012. jan. 9. 13:33
 10/10 A kérdező kommentje:

A második válaszoló:

"Mit akarsz tőlük? Nem tudnak magyarul...csak akkor van esélyed, ha tudsz angolul. Amúgy se hinném, hogy más nemzetiségüvel összejönnének, pedig nekem is bejönnek, sokszor látom én is őket az egyetemen."


Én azt hittem a magyar világnyelv :O :O Jézusom, hogy élhettem ebben a tudatban!!? :O Köszönöm szépen, hogy tájékoztattál. Áh gondoltam én ezt, egy idegen országban, idegen emberek közt, a maroknyi létszámukkal biztos szóba nem állnak idegenekkel.Kizárt. :D:D

2012. jan. 9. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!