Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Külső: Sötétbarna- nagyon kicsit hullámos-hosszú haj, kék szem, oldal frufru (nem hosszú, orrig érő), közepes mell, vékony derék, nagy fenék-comb-vádli (nem olyan nagy, inkább csak a felsőtesthez képest nagy, de nem vészes, csak ha valaki kritikusabb), alacsony (160-165cm).

Belső: Szeret táncolni, hülyéskedni/csavarogni a városban, deviáns-de nem rossz értelemben (ha nem tudod mit jelent, nézz utána!), nem adja könnyen magát, divatosan öltözködik-de a ribancos stílust kerüli!!!, nem egoista-de nincs önbizalomhiánya, próbál mindig kedves/őszinte/megértő/"hű" lenni, jó tanuló-de nem "stréber" (bár én ezt a szót utálom, de hogy megértsétek: nem tanul túl sokat, és a tanuláshoz "lusta").


Így a leírtak alapján egy ilyen jellemű lány mennyire jön be nektek, fiúk? 10-es skálán írjátok oda! És ha van időtök, akkor írjátok le, hogy szerintetek miben kéne változtatni!

Köszi! :)



2012. jan. 9. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha ez tényleg így van, bejön
2012. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem járnák, mert 16 éves vagy. Ha 20 felett lennél akkor simán.
2012. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Avenged válasza:
Kép nem egyszerűbb lenne ?:D
2012. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mindenki igent fog mondani mert szinte csak a jó tulajdonságaidat írtad le.
2012. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ez így a leírtak alapján jó de képpel könnyebb lenne xd
2012. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, értem. Nem 16 éves vagyok! És van pasim, nem bepasizásból írtam ki a kérdést, csak kíváncsi vagyok a fiúk véleményére. :)
2012. jan. 9. 15:39
 7/19 pontazvagyok2 ***** válasza:
hát sztem a tanulásban abban változtass :D am meg nem a külső a legfontosabb ... az olyan kis vékony bombázó csajok a srácoknak azért kell általában hogy meg húzzák őket az csókolom mehet az alakoddal meg sztem semmi baj de tölts fel fényképet és abból könnyebben tudunk igazodni :D
2012. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg!

Rossz tulajdonságok: Néha túl sokat beszél, könnyen lesz féltékeny, érzékeny, néha lusta. Meg még egy, amit nagyon cikinek érzek: Ha ismerősömmel megyek az utcán és ő nem túl szép, vagy dadogva beszél (ilyen külső tul.-ok), akkor kicsit égőnek érzem őt, pedig én sem vagyok egy miss tökély..

nagyjából ennyi jutott az eszembe.

2012. jan. 9. 15:44
 9/19 anonim ***** válasza:
Aham, ezek a pozítív dolgok, oké, de most írj egy kicsit a hibáidról is :DD
2012. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
képet nem akarok feltölteni, mert nem akarom, hogy valaki felismerjen az utcán...szerintem a rossz tulajdonságok közé a paranoia is mehet...de lehet, hogy ez túl erős szó erre. :)
2012. jan. 9. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!