Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti miket szerettek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miket szerettek az ágyban?

Figyelt kérdés
Kedvenc póz? Mit szerettek, ha a barátnőtök mit csinál veletek? Kedvenc kényeztetési forma? :)
2012. jan. 9. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Pacalpörköltet enni koviubival.
2012. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
misszionárius, szopás, hátmasszázs
2012. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
erre vernéd, mi?
2012. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kényelmes, puha, és olykor jókat tudok benne aludni.
2012. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
anál kanál majd mouth to ass:D:D
2012. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lány vagyok.

én már nem is válaszolhatok mi? te nagyon.. nagyon..diszkriminativ vagy

2012. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én rámenős vagyok szóval én szeretem irányítani a nőt az ágyban,de azért nagyon bejön,ha egy nő is elég rámenős nem pedig szétteszi a lábát azt gyere....egyébként meg hátulról a legjobb+szintén hátulról amikor feltérdel és téphetem a haját :P


23/F

2012. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a nőket! ezen kár agyalnod, mert mindenki mást szeret. ha a fiúd férfi akkor tudatni fogja. a legjobb talán az lenne, hogy csináld azt amit szeretnél.
2012. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedvenc póz: hátamon fekve,kezem a tarkómon,nézem a plazma tv-m,vezet a csapatom három góllal,barátnő nem zavar.Ez az élvezet! Az összes többire ott a Mastercard.
2012. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!