Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szívesen kipróbálná milyen egy kamukapcsolat, akár csak a játék kedvéért is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem és őszintén szólva nem értem ennek mi értelme van.

Ha valakivel vagy, akkor az nem véletlen, boldog vagy mellette. Ha valakiből viccből vagy, akkor mi tenne boldoggá?? Így meg már megint: Mi értelme?

2012. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szederke21 ***** válasza:

Talán igen. :)


20N

2012. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi az a "kamukapcsolat"?Annak mi értelme van.

Ebbe mi tartozik bele,a kamuszex az milyen?

2012. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy ezt is csak az értheti akinek még nem jött össze senkivel sem egy kapcsolat.


Félénk, gátlásos fiú vagyok és nem merek kezdeményezni, de minden ismerősöm látja, hogy egyedülálló vagyok már amióta az eszemet tudom és zavar az is, hogy mit gondolhatnak rólam.


Biztos homárnak vagy lúzernek tartanak.

Nem a barátaimra gondolok most, mert ők megértik és ők sem igazán szerencsések nők terén sajnos.

2012. jan. 9. 22:27
 5/13 anonim ***** válasza:

Nézd,ha normál kapcsolatot nem tudsz összehozni egy nővel akkor ez a "kamukapcsolat" szerintem pláne nem fog összejönni.Egy ilyen kapcsolat szerinted miért lenne jó egy nőnek?

Erre csak akkor találsz partnert ha fizetsz neki érte.

2012. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
naná:)
2012. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szemerey ***** válasza:

Mik a teendők?

GYES-en lévő unatkozó anyukák előnyben?

2012. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akit érdekel a dolog írhat a kamukapcsolat@citromail.hu címemre.


Direkt ebből az alkalomból hoztam létre. ^^


Itt nem biztos, hogy visszatudok írni, mert egy online ip hiderről tolom, ami ingyenes és gagyi így nem hozza be az üzeneteket, amit kapok privátban.

2012. jan. 9. 22:40
 9/13 anonim ***** válasza:
de azért az sem mindegy,hogy hogy néz ki a csaj, nem? még válogatnál is fogadjunk...Szedd már össze magad, és csajozzál ne itt sajnáltasd magad, ha oda mész 100 csajhoz, min. egynek tuti bejössz...:S fogadjunk te kérdezted az eddigi öszzes kamukapcsolatos kérdést. NE LEGYÉL MÁR ILYEN PUHAP*CS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 12:19


hogy mennék oda, amikor tök ismeretlen lányokhoz tudnék csak odamenni, azt sem tudom van-e barátjuk vagy hogy heteroszexuálisak-e egyáltalán?


a szép lányok közül, akit ismerek meg mind foglalt vagy az ország másik végében él, hála a netes ismerkedésnek

2012. jan. 10. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!