Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Hogyan altok a sebekhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Hogyan altok a sebekhez fiukon?

Figyelt kérdés

Hegek, zuzodasok stb

Nekem eleg sok van extrem sportokbol, meg par mutet is.

Mindib buszke voltam rajuk:).

Van lany aki gerjed ilyenekre?


2012. jan. 10. 03:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Biztos van...de én nem tartozok közéjük

20L

2012. jan. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Van egy ismerősöm, aki meg van őrülve a hegekért. Nekem van egy műtéti hegem, amiért totál odavan.
2012. jan. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fordítsam meg a kérdést? Nekem nőként vannak sebhelyeim, nem voltam jó gyerek. De még egyetlen pasi sem kérdezett rá egyikre sem, és szerintem észre sem vették.
2012. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem egy kapcsolatban nem túl sok jelentősége van a hegeknek. Máskülönben pedig: álltok.........2 l-el!!!
2012. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy. Azt hiszed, hogy ha a sportolásoddal dicsekszel, attól majd begerjednek a nők. Biztos vannak ilyenek is, valószínűleg hozzád hasonlóak, mármint IQ szinten. Nincs egyéb valós, vonzerőd? Elég szomorú. Inkább a helyesírást tanuld meg.
2012. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kinga79. Nem veszem magamra amit irsz.

Azt hiaszed kiismerel egy kerdes alapjan? Eleg sok retegu a szemelyisegem, egyik oldalamat ezek erdeklik.

Utoljara gimiben mertem az iqmat es 140folott volt, megmondhatom ennek semmi koze a dolgokhoz.

Amugy mobilrol irok tanarneni

2012. jan. 10. 10:16
 7/16 A kérdező kommentje:

3# nekem tetszik egy lanyon, nem ugy latvanyilag, hanem bejon hogy ilyen mozgekony es birja a gyurodest.

Multkor meselte az egyik lany ismerosom, nem ismer felelmet:)

2012. jan. 10. 10:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért mobilról sem kiismerel, hanem kiismersz IQ 200.
2012. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Haha tessek, nyertel. Megetsz masik kerdesere kielni magad.

Vagy valaszolj a kerdesre legyszi

2012. jan. 10. 10:51
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Kinga79 te pedig azt hiszed, ha a helyesírásoddal dicsekszel, akkor begerjednek rád a férfiak ? Elmondom, nem... :-)
2012. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!