Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit már évek óta szeretek,ezt ő is nagyon jól tudja.Legutóbb azt írta visszanyal a fagyi,most ő fog játszani a labdával.Megtudtam,hogy van egy csaj akivel találkozgat..ezen a héten lehozza a discoba,én is menni fogok.Szerintetek jobban idegesíti majd az ,ha fel se veszem a dolgot,hogy nem érdekel hogy ott vannak,vagy amit a szívem diktál oda megyek a lányhoz és megtépem ?:)
2012. jan. 10. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne tedd, amit a szíved diktál...

Nyaljon vissza részedről is a fagyi, vagy te is szedj fel valami pasit, de semmiképpen se vedd fel :P

2012. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem túl világos a dolog. Volt köztetek valami, vagy csak a részedről egyoldalú vonzalom. Az első esetben sem indokolt, hogy durván lépj fel, a második esetben meg miért gondolod, hogy ő a tied? Mindenképp hülyét csinálsz magadból, ha megtéped.
2012. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy pasit és Előtte smárolj vele. Ha nem veszi észre, akkor Ő nem szeret, ha észre veszi, akkor viszont szeret Ő is :)
2012. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon semmi se volt köztünk,mondta hogy én is tetszek neki!Sokat beszélgettünk..és most jött ez a lány :( Tudja jól hogy ha látnám őket együtt féltékenységembe neki mennék a lánynak,volt már rá példa..és ő ezt élvezi :):S
2012. jan. 10. 13:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha azt élvezi, hogy fizikailag összeugraszt kéz lányt, akkor jókora bunkó. Ha te ebben partner vagy, talán jobb ha nem én adok tanácsot.
2012. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez az NŐI iszapbirkózás. Mondd meg hol lesz! (remélem látok kivillanó ciciket)
2012. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha lenne eszed,akkor nem kínoznád magad azzal,hogy tartod a kapcsolatot ezzel a sráccal.
2012. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azon döbben le legjobban és ezen agyalna egész este ha nem mennél a diszkóba. Keresne a tekintetével, ezzel foglalkozna nem a másik lánnyal.
2012. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha arra megy a dolog, hogy téged cseszegessen, akkor tényleg a legjobb keresni egy pasit, aki szívességből lemegy vele és csókolóztok egyet előtte. Ha csak egy átlagos nő vagy, akkor könnyen találsz bárkit.
2012. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ne törődj azzal, hogy ha neki más kell. ha nem megy, legalább tégy úgy, nehogymár ingyen cirkuszt csinálj neki!
2012. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!