Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mik azok a ruhadarabok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mik azok a ruhadarabok/összeállítások, amitől begerjedted egy BULIN?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 10:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link] ez pld nagyon szexi.

[link] ez is.

[link] meg erről az oldalról egy csomó ruha tetszik.

2012. jan. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez már kicsit sok de amúgy bejön [link]

Te ehhez mit szólsz,szerintem ez azért túl sokat mutat,te felvennéd?

Ez viszont nagyon tetszik: [link]

Szerinted?

2012. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Legeslegelső link,az a rózsaszín ruci nagyon tetszik.Elég sokat mutat,de persze -jó esetben- nem a mindennapokra való "munkaruha",hanem bulizáshoz szerintem még belefér.Neked mi erről a véleményed,bevállalnád vagy ribancosnak tartod?

Te mennyi idős vagy,mert ezek a ruhák azért nem 14 éveseknek valók.A tinidivathoz annyira nem értek,de ilyen cicanadrágot meg mit tudom én mit,azt inkább hanyagold.

Szóval ami engem illet,szeretem ha egy nő nőiesen öltözködik.Minél rövidebb a miniszoknya annál jobb:D legyen elegáns meg igényes az nagyon fontos,már amennyire megengedheti magának ezt anyagilag.

2012. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Cipőkről meg táskákról talán majd máskor.Egyébként meg gondolom kitalálod,hogy ezekhez a ruhákhoz mi illik.
2012. jan. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!