Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam ennyire megalázva? El fog múlni?

Figyelt kérdés
Majdnem jártam egy pasival. Azonban az utolsó pillanatban mondta, hogy nem kellek neki, esélyt se adna nekem, hogy megpróbáljuk. Borzasztó érzés volt, mert én tényleg mindent megtettem volna érte, ezt tudta ő is. Már mindez régebben történt, de azóta is annyira megalázva érzem magam. Főleg azért, mert meg sem próbálta volna velem. Pedig elvileg szép vagyok, csinos, kedves. Most mégis egy senkinek érzem magam, aki odaadta amije van (lelki értelemben) és mindez semmire sem volt elég. :( Meg fog ez valaha változni?
2012. jan. 11. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Meg fog mihelyst felismered ki a vérbunkó körülötted és nem magadban keresed a hibát többé.

Mi az hogy az utolsó pillanatban mondta? Addig ő is kapcsolatot akart, de mikor nyúltál a kezéért elhúzta?

Aki hiteget, azt mutatja, hogy kapcsolatot akar aztán mégse az nem korrekt ember. Vagy aha netán időközben gondolja meg magát azt tudja úgy tálalni, hogy ne érezd magad megalázva.

Tanulság a jövőre, teljesen csak egy biztos szerető kapcsolatban tárulkozz ki.

2012. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondolom amikor rájött, hogy megkaphatna, már nem kellettem. Csak addig érdekeltem, amíg úgymond elérhetetlen voltam.
2012. jan. 11. 14:01
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Alapszabály,hogy ne add ki magas sose egy féfinek se,aki nem udvarol és nem csábítgat,nem a hódolód...Nem szabad kitárulkozni és elmondani neki,hogy szerelmes vagy,vagy vonzódsz hozzá.A kezdeményezés a férfi dolga.Ha a nő kezdeményez csak úgy hirtelen s rázúdítja magát a férfira,akkor vagy kihasználják, vagy pofára esik :/
2012. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de udvarolt, nagyon is, azért szerettem meg... :S
2012. jan. 11. 14:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolat :( Találni fogsz majd egy olyan férfit,aki megérdemel!
2012. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 zseni001 ***** válasza:
Az udvarlód egy kecseg volt, azt akkor nem nevezném udvarlásnak...jó tapasztalat volt, az önértékelésedből ez ne vegyen le és igen változni fog.
2012. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
már megszakítottam. régebben történt már ez, csak azóta nincs is senkim, mert minden pasinál félek attól, hogy ismét nem leszek elég. :(
2012. jan. 11. 14:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért azt ne hagyd, hogy egy k ö cs ö g elvegye a kedved... tudom, ezt most nagyon nehéz elhinni, de nem minden pasi ilyen! Engem is utasítottak már vissza, de ha emiatt beskatulyáztam volna minden csajt, akkor tuti nem mertem volna beszélgetni, stb. azzal a csajjal, akivel most találkozgatunk... Szal ne add fel, ezt a taplót meg gyorsan tedd múltidőbe! :)
2012. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is jártam már hasonló "cipőben" csak mi jártunk is,egy kis időt de aztán hamar pofára estem

Igy gondolkodok én is mint te,de megpróbálok bízni a jövőbe,hogy lesz majd valaki aki rendes,és nem csap be!

Ne a múltra tekints vissza,hanem a a jelennel foglalkozz!

Egy pasi se érdemli,hogy szenvedj miatta.

2012. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnos én ugyanezt éltem át 2-3 hete pont karácsonykor mikor kidobott a barátnőm mondván ő új fiút talált magának,képzeld el milyen volt a karácsonyom és a szilveszterem,tragikus,még mindig nem tudom magam túl tenni de valahogy megpróbálom,engem lány még sose alázott meg ennyire érzelmileg :(


És ez egy nagyon szép lány volt de ezek szerint kevés voltam neki :)

Mert se nem vagyok gazdag se nem szép csak nagyon jófej :)

2012. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!