Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan veletek, hogy egy pasi elejében direkt taszított, irritált, de ahogy jobban megismertétek, elkezdtetek vonzódni hozzá és végül összejöttetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm, konkrétan ha már taszít valaki, abból nem jöhet ki jó. Esetleg ha idegesít, vagy nem szimpi, akkor azért ez fordulhat, de ha taszít valaki, az nem igen lesz vonzódás.
2012. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,aztán szétmentünk,mert nem működött.De az agyamban van még ...
2012. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon, aki direkt taszít, annak elég szörnyen kell kinéznie.

Olyan volt, hogy egy srác nem igazán jött be, de a stílusa kompenzálta, de ő sem taszított, meg nem undorító, csak nem annyira az esetem. Viszont vele nem jöttünk össze, más okokból.

2012. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt! Nem is rég. Nem is tetszett meg utáltam is mint embert. Mindezt egy félreértés miatt. Ez 2 évig tartott. Aztán lassan megkedveltem, ő is engem... aztàn összejöttünk.

Az hosszú, hogy miért mentünk szét...

Ő 34 én 24...

2012. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt.Az osztálytársammal. Próbáltam lerázni mindenhogy. Aztán azt vettem észre,hogy féltékeny vagyok rá. Egy fél évig próbálkozott,mire összejöttünk. De utána több mint 2 évig voltunk együtt. Csak ez már rég volt.
2012. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!