Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex vagy perverz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy perverz vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam néha nem hord bugyit a suliba, csak feszes cicanacit, és ha nem veszi fel a bugyiját,mindig elmondja, és röhögünk egyet. viszont kicsit izgat is. a legdurvább, mikor melltartó sincs rajta, és feszülős toppban van.
2012. jan. 11. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
debil
2012. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most egy morzsányit érzel csak abból,amit mi férfiak érzünk ilyenkor.Nem tudom,mennyire izgat,ezért nem tudom rólad eldönteni,hogy melyik vagy.
2012. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2012. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán hülye.
2012. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak igaza van. Az egy dolog, hogy egy kicsit izgat, de ne foglalkozz bele, néha énis érzek iylesmit..:DD Az nem gáz, ha két lány (hetero, pasijuk is van) egy buliban rendesen smárolnak..? :DD
2012. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1. válaszolóval eggyetértek :DD
2012. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj a szexuális beállítottságot egy 100-as skálára vetítjük, a biszex mondjuk az 50-es, a homo 100-as és a full hetero a 0. Ha kicsit izgatnak a csajok is Téged, akkor mondjuk 25-ös Vagy. A nők nagy része hasonló cipőkben jár, mint Te. Nyugi, nincs semmi baj. Attól még lehet férjed, gyereked, hogy szereted a nunit is egy kicsit.
2012. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még fiatal vagy. Ezért van a dolog.

Nyugi, majd ha jönnek az erősebb szexuális vágyak, akkor majd egy férfit fogsz kívánni. :)

2012. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 AVATAR282827 ***** válasza:
ha csak egy kisit izgat akkor semmi bajod...én 25 vagyok pasi, és egy ilyet súgna a fülembe egy csaj, előjönne belőlem az állat
2012. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen, lány vagyok.

amúgy nem tudom, ez vicces is egy kicsit, mert hogy is mondjam... túl emberszaga van, meg amikor lehajolsz, és véletlenül arra jön...

2012. jan. 11. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!