Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ehhez a videohoz mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez a videohoz mit szóltok gyerekek?

Figyelt kérdés

[link]


Ugye,hogy ugye? ;)


2012. jan. 11. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 2 nap kb 5x láttam.
2012. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem gyenge:)
2012. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó. :D
2012. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem a pasi nagyon tetszik benne *.*


22/L

2012. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4:

De csak azután, hogy megcsinálta a trükköt, igaz? :D

2012. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy: Mindenkit meglehet dugni, csak nem mindenkinek.
2012. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De mindenkinek csak átkell verni a csajt. A videoban is azt láttad és az a video tényleg úgy van valóságban is! Én is dolgoztam így munkásruhában és mikor csinos lányt láttam azt még feltűnően is lehetett nézni, mert nem az ilyen pasikra hajtanak a nők többsége.
2012. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szánalom...
2012. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát van benne reáció. de én csak abból s szempontból értek egyet a lánnyal, hogy az ilyen munkások nagy része IQ szinten semmit nem ér. szóval nagyon hülyék. ezért a maradékot nem veszik észre. én is mikor munkás ruhában vagyok (suli miatt kell. gyakorlatra) akkor az emberek megbámulnak és lenéznek. de hétköznapi ruhában nem egy fiú nyomul rám néha. szóval itt van mikor a munkásruha miatt van az elutasítás...
2012. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tetszett! Kösz szépen, hogy megmutattad! Jól éreztem magam, miközben megnéztem. :D


Amúgy nem szeretem a kényes, jól kinéző ruhákat hordani, mert vigyázni kell rájuk, és azt utálom. (pénzt pocsékolni ilyesmire, illetve mindig újat venni pedig nem akarok) Gyakran vagyok vacak, ócska holmikban, amiket nem sajnálok, ha valami történik velük.

Én is azt vettem észre, hogy a ruha teszi az embert, legalábbis az első 10 percben. Utána teljesen máshogy néznek rám. (Persze egy lány nem várja meg az első 10 másodpercet sem, ha nem tetszel meg neki.)

És igazából lesz*rom. Nem érdekel. Miért legyek páva feleslegesen? Néha szépen felöltözök, ha az alkalom, vagy a helyszín megköveteli. De nehogy már erre menjen el minden pénzem! Kényes rongyokra.

2012. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!