Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök a srácnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a srácnak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Együtt dolgozok egy nagyon szimpatikus sráccal. Ő 20 éves én 16. Amikor a barátnőimmel együtt vagyunk, akkor általában nem beszélgetünk. De ha kettesben vagyunk, akkor mindig dumálunk és nagyon jó kijövünk, rengeteg a közös témánk. Szinte nincs is olyan mondatunk, aminek a vége ne nevetés lenne. Általában, ha nincs körülöttünk senki, akkor mindig ő kezdeményezi a beszélgetést. Amikor velem beszél mindig mélyen a szemembe néz (néha ez még zavarba is hoz) és mosolyog. Ha segítség kell, ő rögtön ugrik (érdekes modon sosem a testvére jön). Amúgy meg egy nagyon okos, kicsit visszafogott fiú. Szerintetek lehet ebből valami?
2012. jan. 11. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
mit dolgozol 16 évesen áruld el
2012. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy lovardában szoktam segíteni.(lovaglásért cserébe)
2012. jan. 11. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
jóvan de hagyjuk már azt a srácot, írd meg hány percig bírod, és szereted-e a kötözőset!
2012. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet de biztosat nem tudunk mondani. kérdezz rá!
2012. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha mélyen a szemedbe néz, az már egy pozitív jel. A baj csupán az, hogy mint írtad, csendes, visszafogott. Lehet sokat kell várnod, mire lépni mer majd. Kitartás, jó úton jártok! :)


23/N

2012. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :D Hát én is azon csodálkozom ahogy a szemembe néz :) Remélem lesz belőle valami :)
2012. jan. 11. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te is nagyon tetszel neki! Nagyon sokat számít az, hogy van-e közös témátok, tudtok - e jókat beszélni, mennyit nevettek. Fontos egy srácnak is a humor, ahogy glom neked is! Ha valaki nem humoros, de helyes, akkor az annyira nem jó, mint egy humoros és helyes fiú :D na szóval érted mire akartam kilyukadni.

Az én véleményem az, hogy fiú és lány között csak nagyon nagyon ritkán van barátság, vagy jó kapcsolat, ugyanis az egyik mindig többet érez, mint szimpla baráti érzés... Ha visszafogott, csendes srác, akkor lehet kicsit sokat kell "dolgozni" az ügyön, nem biztos hogy hamar mer lépni. Ha már nagyon jóba vagytok, akkor utalgass rá, kérdezd meg van-e barátnője, meg ilyenek. :) Annak idején én is így "tértem rá" a dologra barátommal :D Aztán a végén mondta, hogy lennék-e én a bnője?:) Azóta együtt vagyunk :) 22/L

2012. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hallod szerintem teccő neki biztos megb@.szna mindenhonnan! Hívd el magaddal újra kiganézni a lóvakat, együtt raktyátok talicskába a sz@.rt aztán üljetek bele, és smároljatok egyet!
2012. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!