Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostani barátom hogy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostani barátom hogy is mondjam nem borotválja magát ott len! Vagyis a farkát igen meg felette de alatta a golyóknál már nem:S És engem nagyon zavar! Hogy vezessem rá hogy ne sértsem meg, hogy a golyóit is alatta is szedje le a szőrt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Mondd meg neki finoman.

Egyébként meg mennyi kényes pics@ szaladgál.. tényleg a nők tehetnek arról, hogy ma már nem férfiak vannak, hanem csupasz, öntetszelgő, lányos, trendi fiúkák....

2009. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Jah... Az első válaszolónak igaza van. Egy férfi legyen férfi ott lent is, s nem pedig vmi topmodell "cicafiú", am meg mondjuk, őszintén megmondom, én nem is merném borotválni azon a részen, mert félek, hogy elvágok vmit, s utána vége férfiúi pályafutásomnak :D


22/F

2009. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
NEm vagyunk egyformák! Ezért nem kell lebaszni az embert mert vmi megkérdezett! Pont ezért van ez az oldal...
2009. máj. 25. 12:32
 4/16 A kérdező kommentje:
Jah am meg ha ti jobban szeretitek a szőrös dzsungel puncit pl nyalni akor egézségetekre!!!
2009. máj. 25. 12:34
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Hogy vezesd rá? MOND MEG NEKI :D

Ez miért olyan bonyolult a nőknek?

2009. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Én tiszta szőrös vagyok, van hónaljkutyám is.

Ja és nincs is jobb, mint a "dzsungel"-ben barangolni :D

2009. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Értelmi szinted = helyesírásod


Hidd el, hogy 20 éve nem zavart volna, ha egy pasi szőrös. Csak te is egy trendi, önálló gondolatoktól mentes, felszínes libácska vagy.


Egyébként a férfihoz hozzátartozik a szőrösség, míg egy lányhoz nem annyira, így a szőrös punci hasonlatod nem passzentos.

Egyébként nekem a szőrös puncival sincs semmi bajom, sőt.


Mondd meg a "párodnak", hogy ha nem borotválja le magát, kidobod. Úgy járna a legjobban.


22L

2009. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sokkal igényesebb ha nem szőrös! de eddig is normális épp elméjű emberekkel találkotam de ti csak lepontoztok! Azért mert meg mertem kérdezni vmit! Hát nem járna jól ha kidobnám mert nagyon szeret;) JA és köxii a válaxokat:D
2009. máj. 25. 12:48
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Énis borotválom a farkamnál mindenhol meg a honaljam, mert nekem igy kenyelmes. Szerintem finoman mondd meg nekih szeretnéd a golyóit is kényeztetni és ha szőrös úgy nem igazan kellemes, ugyh megtenné-e a kedvedért...
2009. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köxi xépen:) Végre v.ki aki nem hord el a sárga földig!
2009. máj. 25. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!