Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek vonzó ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek vonzó ha egy lánynak rövid a haja?

Figyelt kérdés
Mármint hogy mit szerettek jobban? a rövid hajakat(a mai divat szerint belőve), vagy inkább a hosszú hajat egy lányon? Köszönöm a válaszokat:dd
2012. jan. 11. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem épp ellenkezőleg, kérdező.

Szerintem épp, hogy nem vonzó. A hosszú haj illik egy lányra. Minél hosszabb annál jobb :P



21F

2012. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, kinek mi áll jól. Nekem a rövid jobban bejön vagy ami az ázsiaiaknál gyakran van, hogy hátul van magas lófarokba összefogva és elöl-oldalt egy-egy tincs marad.
2012. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én eddig akiket láttam röviddel aranyosak voltak bár igaz, hogy egy kicsit fiús.


Amúgy a hosszú haj nekem is jobban tetszik

2012. jan. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A rövid haj nőietlen, a nők 99,9%-a szebb hosszúval.
2012. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Gordon Freeman ***** válasza:

én nagyon szeretem a rövid hajat nőkön! :)


hát embere válogatja ki mit lát vonzónak, akár a szépségkirálynő-választás.

nekem sokszor nem tetszik pl. egy-egy egzotikus nyertes.


valakinek amúgy nem áll jól a rövid haj.

Pl.: Ördög Nóri, aki mint nő nagyon bejön nekem is, de valahogy rajta valahogy nem tetszik amikor néhány centis neki.

rajta a hosszú áll jól kivételesen.


de álmaim nőjének is sokszor rövid a haja és megőrülök tőle. :)

2012. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!