Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lesz baj ha később veszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz baj ha később veszem be egy kicsit?

Figyelt kérdés

Állandó barátom van.Ma szeretkeztem a barátommal, és megtörtént az amitől nagyon féltem, kiszakadt az óvszer. Soha nem történt még velem ilyen, egyik barátomnál sem. Pedig nem olyan márkátlan szar óvszer volt... rögtön felhívtam anyukámat hogy vigyen el a nőgyógyászhoz. Elmentünk és olyan sokan voltak hogy nemtudtak fogadni, pedig hiába mondtam a nővérnek hogy esemény utánira van szükségem NEM ÉRDEKELTE. így nem fértem bele a rendelésbe... Szoval holnap kell reggel visszamennem... Nagyobb lehet az esélye annak hogy ha később veszem be hogy nem hat annyira ? 4 és fél órája történt a mi kis "balesetünk"...

Remélem még holnap nem késő bevenni.

17/L


2012. jan. 12. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
sok patikában vény nélkül is kiadják.
2012. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért hívják 72 órásnak, hogy 72 óráig be lehet venni. természetesen minél előbb, annál jobb. de a megtermékenyülés nem történik azonnal, ahogy az ondó a hüvelybe került. ez eltart pár óráig. nem lesz gond.
2012. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy holnap is ráér, aggódnod sem kell, nem is biztos hogy teherbe estél vagy peteérésed van-e.
2012. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha netán közel vagy szlovákiához, ugorj át, ott recept nélkül is adják.
2012. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyukám rögtön elment a gyógyszertárba, és nem adták ki neki /:
2012. jan. 12. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég rossz kifogás ez, sok sürgősségi osztály is van, ahol kiadják. Menjetek be a kórházba. Ennyi. Ez nem kifogás, amit felhoztál és mint eü-s egészen biztos is vagyok benne, hogy félig igaz, inkább arról van szó, hogy ma nem tudsz bemenni érte feltűnés nélkül, szülők stb. Majd holnap mész és a kérdésed annyi, mennyire lesz ez gáz. Ház az. gáz! Minél előbb be kell venni!
2012. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Milyen kifogás?

Amikor megtörtént az eset , rögtön felhívtam anyukámat, aki bement a gyógyszertárba ahol aztmondták hogy nem adják ki vény nélkül , de ne izguljon mert 72 óráig bevehető. Ezért hazajött értem és rögtön elmentünk a nőgyógyászhoz, de nem kerültem sorra, és a nővér teljesen le*arta hogy mivan velem. Próbáltunk előre kéreckedni, de nem akartak előre engedni, 1órát vártunk arra hogy sorra kerüljünk . Mert 5 ig volt rendelés, és kiszoltak hogy más már nem jöhet be, pedig csak 1 gyógyszert kellett volna felírnia. És én nem vagyok az a "hülye lány" aki eltitkolja ezt a szülei elől, első dolgom azvolt hogy felhívtam.Egyszerű kis baleset ami bárkivel megtörténhet. ILYEN DOLOGRÓL MIÉRT HAZUDNÉK?

2012. jan. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!