Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fenék szőrtelenítés, de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenék szőrtelenítés, de hogyan?

Figyelt kérdés
Hát elég undorító fekete szőrzet van a fenekemben..gyantázni és epillálni nem merek.. borotvával meg hamar visszanő..meg nem is tudom hogy azzal hogy tudnám leszedni,hogy érem el rendesen..segítsetek légyszi,nagyon fontos!
2012. jan. 12. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Kozmetikus-> gyanta. ha borotválod csak erősebb lesz
2012. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha gyantázod akkor pár év mulva nem fog visszanőni én ugy tudom, de ez nem készpénz...
2012. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
A fenekedben? Belül? Azzal inkább orvoshoz menj.
2012. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
honnan tudod, hogy a fenekedben fekete szőrzet van? megnézted? XD
2012. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én borotválom vagy 10 éve, de nem lett se több, se erősebb, jobb módszert nem tudok, a gyanta rettenetesen fájdalmas ott és ha érzékeny a bőröd akkor még rosszabb.

Olyan meg nincs hogy nem éred el, mindenkinek elér a keze a fenekéig... különben elég nagy bajban lennénk:X

2012. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vadmeggy ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez a helyzet, de kozmetikushoz nem akarok elmenni.

Odamegyek és megkérdezem, hogy:

Szia legyantáznád a segglyukam körül a szőrt?

2012. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotválom,de nem tudom,hogy erősödött e mivel nekem alapból nagyon erős és fekete és sok.
2012. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikushoz menj gyantáztatni, ne magadnak csináld. Nem azt kell mondani, hogy a feneked körül csinálja meg, úgy hívják hogy intim gyantázás. :)

Egyébként a teljes szőrtelenítésnél, a fenekednél fáj a legkevésbé szerintem, kis csípés csak. Ott nem is olyan erős a szőr, mint a csikló fölött pl.

2012. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!