Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti tényleg szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tényleg szinte minden nőre fel tudtok izgulni?

Figyelt kérdés

Na jó, most nem úgy értem, hogy a körülöttetek levő nőkre... Hanem a jó csajokra.

Mert én, lány szemmel nagyon ritkán látok olyan fiút/férfit, aki el tudja indítani a fantáziámat. Kíváncsi vagyok rá, hogy milyenek vagytok ti, fiúk!



Ők mind olyanok, akikre élvezkednétek?

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. jan. 12. 21:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Feltudok de nem akarok mert en csak a baratnömet szeretem es nem akarok mas nöt !!
2012. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem. Specifikus ízlésem van, a linkelt nénik nem hoznak lázba különösebben (azaz inkább semennyire) :P Nem azt mondom, hogy csúnyák, mert nem, de valahogy nincs bennük az a plusz, amitől a tetszik-kategóriába sorolnám bármelyiket is. ^^

A fantáziámat meg egy random nő nem tudja elindítani, az már a következő fokozat a tetszik fölött. Sajna eme privilégium kizárólag a barátnőmnek jár, muhaha.


20/F

2012. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én ilyen csajt szeretnék, mint a képeken akármeik lány,külsőre nem vagyunk válogatósak, belsőre jobban
2012. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nem. ha nagyon buta, akkor nem. annál jobban szinte semmi sem taszít.
2012. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Azt hittem, csúnya, de legalább átlagos lányokat linkelsz be...

De egyébként a válasz: igen.

2012. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Persze, ugyanis ezek a beötöztetett, kisminkelt, kiretusált (alapból is szép) nők messze túl vannak azon, amilyen szép egy nő a természetben lehetne.Ugyanez a jól öltözött, kisminkelt hétköznapi nőkre/lányokra is vonatkozik, nem csak a playboy-nyuszikra.Mondhatni, "ruhában szépek".
2012. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

19:57


Egyébként az első képen lévők nem jönnek be egyáltalán.Az életben kifejezetten csúnyák lehetnek, leginkább a 3. kép lányai indítják el a fantáziám.

2012. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mindenkire azért nem tudok, vannak rossz kinézetűek is, de amiket linkeltél azok jól néznek ki :D
2012. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Belinkeltél egy kirakatnyi vékony, jó alakú nőt, akik kb a hajszíntől és póztól különböztethetők meg. Nem sok értelme volt, mert van, akinek (pl nekem) nem csak azok a jó nők, akiket elfúj a szél.

Persze tetszenek és mondjuk, hogy okoznának pár kellemes percet akár egyedül, akár kettesben az illető hölgyeménnyel :)


De olyan, hogy fantázia beindítása...hát ahhoz több kell. Legalább az, hogy lássam mozogni, akár ruhában, vagy anélkül. Ha esetleg ismerősöm, akkor beszélni vele intimebb témákról, ilyesmi.

2012. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem néztem a képeidet, de ha nem 80 éves taksinéni formáju akk gyakorlatilag minden nönemü ágyba tud vinni, ha épp szingli vagyok. Most ettöl jobb neked ?


35/F

2012. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!