Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak nagy része miért nem add esélyt a vissza huzodó csendes fiuknak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak helyesen írni.
2012. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a visszahúzódó csendes fiúk valószínűleg nem tudatják a lányokkal, hogy léteznek...?
2012. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én adnék, de nincs ilyen 20
2012. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Adnék én esélyt nekik, de sajnos annyira elvannak a maguk kis világába... a fene se tudja, ránézésre megmondani, hogy tetszek neki vagy sem. Egy pillantásból meg nem olvasom le, hogy bejövök neki.


A másik: ha végre telefonszámot cserélünk vagy valami... akkor meg miért nem keres? Na jó, felhívom én! Aztán lerázz, tőmondatokkal. Utána meg ha 3 hónap múlva meglát sétálni a legjobb haverral elsírja a világnak, ohgy milyen csalfák a nők o.O


:D

Legyen visszahúzódó ,de a kommunikáció egy minimális szinten működjön. Mert a nők sem gondolatolvasók!

2012. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amiért a fiúk nagy része nem ad esélyt a visszahúzódó, csendes lányoknak.


No meg más oka is lehet. Például sok lánynál eleve elvágad magad, ha ennyi helyesírási hibával írsz levelet vagy sms-t.

2012. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy a visszahúzódó csendes fiúk semmi jelet nem adnak a csajnak hogy tetszik neki, és mivel a csaj nem fog odamenni hozzájuk (mert az ugye szerintük nem az ő dolguk -.-) ezért el se jutnak odaáig hogy esélyt adjon.
2012. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PT-Daniel ***** válasza:

Mert nem nezi ki belöle, hogy ki tud allni erte!


Itt nem fizikailag ertem, hanem verbalisan. Egy lanynak fontos, hogy egy fiunak egyenisege, humora legyen. A kesöbbiekben is altalaban azok ervenyesülnek, akik biztosak magukban, megha kepessegeik nem is jobbak a masiknal. Ez marketing.

2012. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy mert olyan kedvük van, vagy mert neked kéne kezdeményezni, vagy mert még csúnya is vagy,sok oka lehet
2012. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a lányoknak belevaló pasik kellenek..
2012. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!