Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bisex lennék? Mit tegyek?! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisex lennék? Mit tegyek?! A többi lent.

Figyelt kérdés

A minap az egyik barátnőm felvetette,hogy bisexuális és ,hogy bejövök neki..stb...és azóta foglalkoztat a gondolat,és én is rájöttem,hogy többet érzek én is iránta mint barátság!(a fiúkat is szeretem(jük),..mit csináljak? legyek én is bisex mint ő? vagy egy próbát megér? .

értelmes válaszokat kérnék! köszi


2012. jan. 14. 16:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nyaljátok ki egymást! Forever lesbik
2012. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Mondtam,hog szeretjük a fiúkat is,ja és...hülyeséget nem kértem
2012. jan. 14. 16:37
 3/30 anonim ***** válasza:
Isten óvja a normális pasikat tőletek!!!
2012. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Hát... elég érdekes szitu... szerintem menjetek el valahova és ha olyan a helyzet akkor csókold meg. És nézd ha valami olyasmi történik amit eddig csak srácok iránt éreztél és most már lányoknál is akkor tényleg bisex vagy. Egy próbát megér... nem?
2012. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
szerintem nincs abban semmi rossz, hogyha kipróbálod vele a dolgot. Megismerkedtek a másik testével, kielégítitek egymást kézzel, nyelvvel. Ha tetszik, akkor máskor is megismétlitek, ha nem, akkor nem.
2012. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőnek köszönöm a választ.:D szerintem is megérné csak nem tudom utána mi lenne:) mert ő eddig is próbált közeledni csak valahogy eddig én nem éreztem így iránta:) És mondtam neki,hogy én a fiúkat kedvelem,s most nem tudom,hogy " közöljem" a változást!?? szerintetek?
2012. jan. 14. 16:58
 7/30 anonim ***** válasza:
aha igen! Mond hogy megváltoztak a dolgok és hogy elgondolkodtál ezen az egészen.. Mond el neki, biztos örülni fog neki! :)
2012. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
De mivan ha azthiszi szórakozok vele? pedig nem,mert tényleg egyre jobban vonzódok hozzá:$
2012. jan. 14. 17:08
 9/30 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy mióta felvetette ezt a dolgot rájöttél pár dologra vele kapcsolatban. ezekután meg elmehettek valahogy kettesben (ahogy már előttem is írták), aztán lesz ami lesz. :) sok sikert! :D

16L

2012. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöööm szépem:)
2012. jan. 14. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!