Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Érdemes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Érdemes egy régi kapcsolatot újrakezdenem? Vagy válasszam az új lehetőséget, ami megpróbáltatásokkal jár?

Figyelt kérdés

Az exemmel újrakezdtük 5 év után a kapcsolatot. Az, hogy miért lett vége, rejtély, de szerintem még akkor komolytalanok voltunk. Ő 23 éves és helybéli. Viszont megismerkedtem egy sráccal, de 200 km-re lakik és 19 éves. Majd elbizonytalanodtam az exemmel kapcsolatban és időt kértem. Mondta, hogy sokat változott az évek során és egy próbát megérne. Jól elvagyunk, jól érzem magam vele. Később találkoztam a távol lakó sráccal,jól éreztem magam vele, de amikor megcsókolt.. és mondta, hogy szeret.. Összezavarodtam mindkét sráccal kapcsolatban. Viszont ez a távoli srác rajtam vezeti le a rossz napjait és ez rosszul esik. Fogalmam sincs mitévő legyek, de nem szeretnék a két szék közé esni és alul maradni.

Egy 18 éves lány


2009. máj. 26. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én uebben a cipőben. A barátom szakított, de közben képbe került egy új srác. Mivel nem tettem túl magam a kapcsolaton, időt kértem az új sráctól. Talizgassunk és majd látjuk, mi lesz. Az idő egyre telik, de csak nem sikerül a múltat felednem. Egyszerűen nem tudok elszakadni az extől. Ő már nem akar kapcsolatot velem. Az új srácba meg nem tudok beleszeretni. Ha vele is vagyok, folyton az ex jár a fejemben, hogy milyen jó lenne, ha ő ölelne, vele szeretkeznék stb. nem tudom, mitévő legyek. Azt hittem menni fog a felejtés, de hiába telt el 5 hónap, nem megy...

Ha úgy érzed, van esélyetek, próbáld meg az exszel. Hamar kiderül, mennyire működőképes a dolog. Akkor megnyugszol te is, mert tudni fogod, mi a tényállás. Van-e értelme róla álmodni, vagy érdemesebb mással próbálkozni.

2009. máj. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a távoli srác rajtad vezeti le a rossz napjait már a kapcsolat elején,milyen lesz később?Talán megér egy újabb próbát a régivel.És ha mégsem jön össze, az sem targédia,legfeljebb rossz.18 évesen még fiatal vagy,és találhatsz majd olyan párt,akivel minde ok lesz.
2009. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az új pasit hagyd a fenébe, az egy vadállat lehet.

Az exeddel meg, ha mégsem vagytok boldogok, hát, majd lesz más. Annyi srác rohangászik....

2009. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!