Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik nem csak a helyes pasikkal jönnek össze és csak azért, hogy elmondhassák magukról, hogy van vkijük meg az élvezetek miatt, azokra akik azért jönnek egy fiúval össze mert kedves, okos, romantikus meg olyan lányokra akik egy átlagos srácnak is adnak esélyt, ha olyan, mint amiket leírtam. És létezik olyan lány, aki mondjuk hónapokon sőt évekig is képes várni a szexxel, ink. megismeri előtte jól a barátját? Létezik ilyen lány? Vagy az ilyen lány csak álom? :( 17/F
2012. jan. 14. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én pl. a srác személyiségét figyelem meg először a velem való viselkedését és a szemét a SZEMÉT mindig


istenem az a leggyönyöröbb dolog egy srácban :D

2012. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha van is, nem sok ilyen akad
2012. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyaf-nyaf...
2012. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha fiú létedre éveket akarsz várni a szexel 1 kapcsolatban, akkor azért nálad sincsen rendben valami.
2012. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia.Legtöbb csaj amiatt nem ilyen mert a fa*fejek megváltoztassák,az olyan pasik.. de engem eddig nemmondtak ilyennek amit irtam,hanem inkább azkell hogy egy norma pasi legyen,illjen hozzám,külsö nemsokat számit,csak azért bányarém nelegyen.szerintem nem csak álom,nyitott szemmel kell járni:) sok sikert:) 14/L
2012. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nyafogsz, és ezért nincs... Ha nem nyafognál, és konkrétan megpróbálnál keresni egy lányt, már lenne nem is egy ilyen...
2012. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt barátom, de hasonlóan képzelem majd el a kapcsolatunkat... :D Mondjuk a kiszemelt sráccal ez nagyon bonyolult. Szerintem baromi helyes *_*, de persze a baráti köröm olyan átlagosnak, kicsit átlagon alulinak mondja. A kinézete tetszett meg először (furcsa, de mi más tetszene meg? :D), majd elkezdtünk beszélni, és beleszerettem. A haja már teljesen más, és nem tetszik, és nem előnyös, de nekem még mindig kell a fiú. És igen, léteznek ilyen lányok, csak ritka, és nehéz őket észrevenni. :))

L16

2012. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

igen, én is ilyen vagyok. mostanában mindennap van ilyen kérdés kint.. én meg itt vagyok egyedül...pedig normális csajszi vagyok...


17/L

2012. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21:32-es, igen, mert ez senkinek sincs a fejére írva, és az emberek elmennek egymás mellett. 19F
2012. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem nem az a gondjuk veled a lányoknak, hogy romantikus vagy, okos, kedves és nem b*szod meg őket 1 héten belül. valszeg az a bajuk, hogy uncsi vagy és nem vagy elég férfias.

egyszer randiztam egy olyan sráccal, aki kedves volt, meg minden, nem mondhatom rá, hogy egy tapló volt, de már az első randin gyöngyből készült virágokat adott, amit ő csinált. ezen kívül pedig annyira... férfiatlan volt, hogy én még egy olyan sráccal még nem találkoztam.

amúgy valószínűleg nagyon sok lány van, aki ilyen srácot keres. :) csak ahhoz előbb meg kéne hódítanod.

2012. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!