Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit tekintesz macsónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit tekintesz macsónak?

Figyelt kérdés

Egy baráti beszélgetés alkalmával fölmerült a macsó mint "fogalom". És kiderült, hogy nagyon nem ugyanazt tekintjük macsó férfinak.

Szerinted, számodra milyen a macsó férfi?


Pozitív vagy inkább negatív jelző?


2012. jan. 14. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a tipikus nagymenő vonzó férfit jelenti, aki képes harcolni azért amit akar. Egyszerre lehet érzéketlen tuskó és becsületes férfi.
2012. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DoRush válasza:
Vin Diesel
2012. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Macsó az akinek a mosolyát nem tudom kitörölni az a emlékezetemből. :D
2012. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mit szóltok ehhez a meghatározáshoz?


Macsó


A spanyol macho (hím, kan) szóból vettük át. A macsó férfi uralkodni akar a nőn, és a nő elsődleges feladatának azt tartja, hogy kielégítse őt. A macsó férfi szeret hódítani, és ezzel kérkedni is.

2012. jan. 15. 19:11
 5/8 szamóca.. ***** válasza:

:)

nekem abszolut negatív jelző, de csak mert nem a "macsó" típusú férfiak jönnek be.

nem is tudom hogy definiálnám, azt hiszem nálam ez nem annyira külső jegyek alapján vetül ki, mint inkább viselkedés, beszédstílus, és attitűd alapján. ha mindenképpen külső jegyeket akarok felsorakoztatni, akkor valamiért kreol bőrre, átlagosan kigyúrt testre, sötét, agyonzselézett hajra, irreálisan fehér fogakra és olyan tenyérbemászó vigyorra asszociálok. a "macsó" férfi az elképzeléseim alapján nagyon artikuláltan beszél, flegmán. Ezen kívül eszembe jut még a szóról, mikor egy férfi minden nővel flörtöl, amolyan beteges módon, független attól hogy akar-e egyáltalán valamit vagy sem.

2012. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fura amit mondasz szamóca :D Nekem az artikulált meg a flegma nem fér össze valahogy. xD nekem a túlzott artikulálásról az okoskodás jut eszembe, meg hogy játssza az agyát.
2012. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamóca.. ***** válasza:
nahát azaz. azt flegmán is lehet csinálni
2012. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyetértek szamócával :)
2013. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!