Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok lealázó beszólásokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok lealázó beszólásokat, alázásokat, gúnyneveket, amikkel visszavághatok az engem becsmérloknek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 03:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az anyádos oltást mindig el lehet sütni.

pl

de kis hülye vagy.

anyádnak tetszem.

nem vagy jó semmire.

anyád nem ezt mondta.

de nagyra vagy magaddal.

anyád is dicsérte a méretem.

stb,stb.

pár perc alatt ki lehet szívni vele a vért.

2012. jan. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyékkel ne vitatkozz, még összekevernek vele. ;) Amúgy intelligensebb otthagyni, jobban idegesíti ha látja, hogy lepereg rólad.
2012. jan. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vadgesztenye hülye
2012. jan. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vadgesztenyének igaza van szerintem. De a hatásos oltások azok nyugodt hangszínek történnek, trágár szavak használata nélkül...

Pl.: Megint rólam beszéltek? Legalább valami értelmes téma is elhagyja a szátok...

Vagy: Nem irigy a segged a szádra a sok szarért ami kijön belőle??

Hasonlók... De ezek úgy működnek ha utána nem folytatod hanem otthagyod őket :)

2012. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon koszonom a segítséget.

2012. jan. 15. 18:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!