Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak is hasznalnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak is hasznalnak parfumot vagy csa a meleg ferfiak?

Figyelt kérdés

2012. jan. 15. 14:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Én már ki se lépek úgy a lakásból h előtte nem fújtam le magam parfümmel,és még se vok meleg.


23/F

2012. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Csak a b*zik használnak parfümöt!
2012. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne a playboy és társai dolgokra gondoljunk...Egy igazi HETERO férfi igenis használ parfümöt,vannak nagyon finom,férfias illatok is. Én szeretem ha a párom be van fújva parfümmel és örülök,hogy nem a fújós,csokis axe-nál áll meg minden fiú tudománya (ami undorító). A homoszexualitás, a metroszexualitás és az igényesség nem összekeverendő fogalom. A parfümhasználat szerintem ez utóbbiba tartozik.

20/L

2012. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
nővérem barátja is használ parfümöt,mégse b uzi:D
2012. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
100%
Használok parfümöt és legjobb tudomáson szerint nem vagyok b*zi. Bár erről lehet a barátnőmet kéne kérdezni. Honnan jutnak eszedbe ilyen f*szságok? Aki parfümöt használ az b*zi? Miért is?
2012. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok fiam.. ezek szerint te állat büdös egy jószág lehetsz ha nem használsz semmilyen sprayt:)
2012. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Inkább büdös mint homokos! ;)
2012. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mien utolso csatorna toltelek vagy te mien hujeseg ez termeszetesen hasznalnak fiuk is parfumot de szerintem te szappant se hasznalsz sot az sem aki olyan valaszt adot ,hogy meleg aki parfumot hasznal melyk bojgon eltek ti
2012. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Teli van adouglas IGAZI FÉRFI PARFUMOKKEL és bi vagyok és minig használok és az rendes heterok is használnak..
2012. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a naponta mosott hónaljban és egyéb hajlatokban is megtelepszenek azok a baktériumok, amik miatt büdös a testünk és szeretnénk ezt elfedni - deodorant, dezodor, sziszegős szappan segítségével - vagy a mosakodás pillanatától kellemes illatot árasztani, mi is használunk parfümöt.

Van barátnőm és köszöni szépen, nem panaszkodik a párja szexuális érdektelensége miatt, sőt :)


21F

2012. febr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!