Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a kocsiban?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Férfiak véleménye?
2012. jan. 15. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
elég kényelmetlen lehet középkategóriás vagy kissebb autóban...
2012. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
így van elég kényelmetlen, ha mégsincs máshol mindenféleképp hajtsd le az anyos ülést és ott
2012. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát igen, 10 személyes kisbuszban csaptam orgiát 4 lánnyal, egész jó :)
2012. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne kényelmetlen?
2012. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen, de nem lehetetlen. Élelmesebb meghúzza a csajt.
2012. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én régen sokat szexeltem kocsiba a "barátommal".

Nagyon is kényelmes sötét el dugott helyeket, vagy forgalmas úttól pár méterre egy mellék útra le térve és közbe figyelve hogy nem e jön valaki :P nagyon élveztük azt az időt :D

Próbáld ki ;)

2012. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Réges-régen lekúrtam az akkori csajom kolléganőjét egy kispolszki hátsó ülésén.Szűk volt és felejthetetlen. Mármint az autó.
2012. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tök jó kocsikban.. voltak helyeink, volt, hogy egy este kicsit forgalommentes tér mellett kocsiban, aztán következő héten is ott, de akkor nem az én autómban, hanem csajoméban, de az nem volt lesötétítve hátul és ezt elfelejtettük:D , volt ujjongás gyalogosoktól:D
2012. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mopedautóban csinálod, akkor nem tudom mi a gond :D Ott tényleg nem férsz el :D
2012. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!