Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemista vagyok és szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista vagyok és szeretném ha tényleg ez lenne életem legjobb éve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szóval 19 éves vagyok félé éve itt vagyok új városban meg egyebek, oké, h bulizni járok mindig kapcsolatot nem akarok, de azt akarom, h kb olyan legyen mint egy nagyon jó film, nem is tudom biztos ribancnak néztek majd, de én itt minden buli után haza akarok hozni valakit, ettől rossz hirem lesz az egyetemen? vagy le se sza.r.ják? mert olyan karon vagyok(jog) ahol lehet nem kéne ilyeneket csinálni
2012. jan. 15. 17:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
fiu vagy vagy lany?en ferfiribanc vagyok es egyetemista :D
2012. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
uhh az kimaradt, h lány. sztem a fiúknál ebből nem lehet gáz, a lányokra néznek rossz szemmel ált.
2012. jan. 15. 17:58
 3/31 anonim ***** válasza:
kislányom erzsike te vagy az?
2012. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
igen anyám xD de most komoly válaszok kellenének :D
2012. jan. 15. 17:59
 5/31 anonim ***** válasza:
Amíg nem szegsz meg egy törvényt se a kis afférjaiddal,addig csináld ameddig jól esik.Az meg,hogy mások mit gondolnak egy másik kérdés...Ez attól függ,hogy mennyire csinálod feltűnően,és mennyire vagy "ismert".
2012. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
mondjuk úgy, h sikeresen bemutatkoztam már...
2012. jan. 15. 18:00
 7/31 anonim ***** válasza:
Nem kell másokkal foglalkozni, akkor sosem csinálná senki amit akar. Max ne ismerősökkel menj buliba ha zavar, hogy mások is megtudnák.
2012. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Hát az egyetemi bulikon talán nem kellene ilyesmivel próbálkozni, mert annak a híre gyorsan terjed, de ha rendes szórakozóhelyekre jársz, nem az egyetemista kollégáid közül válogatsz, és nem feltűnően csinálod, akkor talán nem lesz belőle gond.

Bár talán te is jobban járnál, ha nem a mennyiségre, hanem a minőségre mozdulnál rá.

2012. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Te csupán azért mentél egyetemre, hogy ribancoskodj???? Szánalmas vagy...
2012. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

hátha nem akarod hogy vicceljek, szerintem tedd ha tényleg jól esik, én nem néznélek le emiatt csak annyit mondok, hogy amikor mi fiuk csináljuk ezt haverjainkkal megvitatjuk az egészet, lehet h lány bnök már szovátennék a hátad mögött, amugy csak annyit, hogy 1éjszakázásba mindenképp belemeegyek 1 csajjal- de akivel már belementem utána már semmi komolyat nem tudnék vele elképzelni- de olyannal sem aki mással csinálta többször..... tehát ne várd hogy aztán a környékröl akárki is járjon veled késöbb pl vagy nemtudom értede mire gondolok

19/F

2012. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!