Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársam aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársam aki lány, és elvileg utál. De még is átvesz tőlem bizonyos szófordulatokat. Szándékosan csinálhatja mert bejövök neki, vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok,mind a ketten 17 évesek.
2012. jan. 15. 22:55
 1/10 Talán én? ***** válasza:
51%

nem csak szimplán basztat...

manapság már mindenki a szarok alatt keresi a szerelem mutatóját ?

2012. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy bejössz neki,de te sz@rsz rá..ezt tartom valószínűnek.
2012. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az biztos hogy nem basztat,mert komolyan mondja.

Második:miből gondolod hogy sz@rok rá?

2012. jan. 15. 23:00
 4/10 Talán én? ***** válasza:
áh ez baromság ... 17 éves csaj nem így mutatja ki az érdeklődését... ez inkább a 9 éves csajoké... vagy annál lejebb
2012. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sztem tetszel neki. számolj azzal, hogy a mai fiatalok IQ szintje az amerikai sorozatokkal egyenlő, és ki fog jönni, hogy bejössz neki.

már csak rajtad áll mit kezdesz vele.

2012. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

mert,ha bejönnél neki,és te nem kakilnál rá,akkor nem piszkálna.

vagy lehet hallott olyat,hogy mondtál rá csúnyát..

(ki tudja? vannak kulakeverők..)

2012. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem piszkál,egyszerűen csak kerüli a társaságomat,és levegőnek néz.De akkor ezzel azt akarod mondani hogy ezzel a majmolással jelez hogy bejövök neki?
2012. jan. 15. 23:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, mindenképp azt akarod kihozni a történetből, hogy odavan érted :)

Meg egyébként második, ha nem érdekelné a lány, fel sem tette volna a kérdést, mert egyszerűen tenne rá.

"Ezt csinálja, kit érdekel?"

Vagy ha meg is kérdezte volna, akkor sem így, hogy vajon bejövök-e neki.

De szólj rám kérdező, ha tévedek és nem tetszik neked.


A kérdésedre válaszolva pedig elképzelhető, hogy bejössz neki, csak mondjuk, lehet, hogy sok lánynak tetszel és talán nem akarja, hogy elszállj, vagy nem is tudom.

Ha nekem pl. elkezd tetszeni egy olyan srác, aki elég kelendő, úgy próbálom leplezni, ahogy csak tudom, sőt utálatos vagyok vele,mert arra várok, hogy kiölöm magamból az érzelmet, mert félénk vagyok és nem akarok úgymond ringbe szállni.


Egyébként ennek sok magyarázata lehet, mint a legtöbb dolog, ez is ember függő.

Lehet, hogy tetszel neki, de az is lehet, hogy tényleg nem bír és csak bosszantani akar.

2012. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De persze más is lehet a háttérben, csak ő tudja, hogy miért csinálja, ezek csak ötletek voltak, de nem láthatunk bele a fejébe.
2012. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egy nagyon bonyolult módszerrel kell kiderítened, hogy most mi van. nem egyszerű, de beavatlak, ok?

egy ilyen levegőnek nézős eset után nem sokkal megkeresed, és megkérdezed:

-szia XY, miért csinálod ezt?

erre 2 válaszlehetőség létezik:

1.kopj le te nyomorék jellegű- akkor utál, akkor kopj le, és szard le továbbra is.

2. idétlen csaj-válasz a: "mit miért csinálok?" ekkor kifejted neki a véleményed azzal kapcsolatban, hogy hogyan viselkedik. ha a "de neeeemiiiis"-jellegű választ kapod, akkor van sansz rá, hogy valamit akar, vagy szimplán egy buta liba.ez a válasz nem túl valószínű, tekintve h 17 éves.

3. lehetőség h haragszik valamiért, akkor ki kell deríteni, hogy ez miért van, és ki kell engesztelni ha meg akarod húzni.


személyes véleményem: az hogy lopja a szöveged, nem jelent semmit -.-"

2012. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!