Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan kell titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan kell titeket az utcán megnézni, hogy ne bámulás legyen?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdésnek tűnik, de tényleg nem megy...


Jön egy nő aki tetszik. Azt írjátok, imponál, ha megnéznek, csak ne bámuljak...


Na most a konkrét bámulást már beszüntettem.

De szeretnélek azért végignézni tetőtől talpig.


De nem merlek mert az arcodat is meg szeretném nézni, találkozni fog a szemünk és nehogy úgy jöjjön ki hogy bámullak... Félek te majd megvetően nézel rám...


Ezért csak lopva merek odanézni, tök rossz érzés hogy ilyen sunyi vagyok, és rettegek minden pillanatban azt képzelem észrevettek és megvetést okoztam.

De ez így nem állapot. :(


Azon kívül az nem tudom milyen, hogy oké nem bámulok, de akkor pl. több alkalommal is rápillantok. Ennek mi az ízléses határa? 0? 3? 8? 25 alkalom?


Bocs tudom hogy hülyeség... de szeretném ha végre megtudnám hogy mi az ami még jól esik és mi az ami már rosszul.


2012. jan. 16. 03:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem szeretném ha félreértés lenne, mikor tetőtől talpig végigpillantok rajtad akkor azért alapvetően nem az arcodat nézem, csak azt is. Persze ha szép arcod van akkor úgy osztom be hogy azt nézem egy ici-picit többet.
2012. jan. 16. 03:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Hajajajj... biztos, hogy egy szimpla megnézés ekkora probléma? :) Nem is tudnám besaccolni így. Ne legyen 5 másodpercnél hosszabb, és ne legyen 10-nél több alkalom. :D Húúh, de bután hangzik ez...

Figyelj csak! Nézd meg, kedvesen mosolyogva. Az nem fog neki rosszul esni, és ne sokáig, pár másodpercig. Az úgy nem bunkó, hanem dicsérő.

De azért ez tényleg nem akkora dolog, hogy idegeskedj miatta. Volt már barátnőd?

2012. jan. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem te vagy a fehér botos kéregető a Kossuth térről?
2012. jan. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Macs1209 ***** válasza:
Jah, vakszemüveg + fehér bot. Ők fognak megbámulni téged.
2012. jan. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én szeretem ha megnéznek de egy helyes pasi legyen :)
2012. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hanariko ***** válasza:
napszemcsiben ;)én is így bámulom a pasikat ha tehetem. :D
2012. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


érdekelt mit írtok.


szerintem 5 másodperc nagyon sok, a tapasztalataim szerint max 2 de inkább 1-nél kevesebb.


viszont a mosoly az jó ötlet!! :)) ezentúl így foglak próbálni végigmérni Titeket akkor.


eddig biztos a fapofa miatt volt hogy így néztek vissza rám.


lehetőleg úgy hogy nyilvánvaló legyen. (a tiszta helyzet valószínűleg jobb)


dioptriás napszemüvegre kényszerülnék.

2012. jan. 22. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!