Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Par napja nagyon erzekeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par napja nagyon erzekeny a mellem es faj a mellbimbom. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
ha ez segit: 7honapig szedtem tabit, decemberben hagytam abba, gondoltam szunetelek egyet. sosem volt redszeres a menstruaciom, igy most is kesik.
2012. jan. 16. 14:05
 1/4 metaljohsy válasza:
Hát ha abbahagytad a tablettát a mellfájás lehet attól hogy teherbe estél, de lehet attól is hogy meg akar jönni...nekem mindíg fájtak a melleim a menses előtt..ha nem múlik el egy héten belül (nem jön meg) akkor jeveslok egy terhességi tesztet..medi lab a neve, viszonylag olcsó, és pillanatok alatt kimutat bármit... Sok sikert
2012. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mesi előjele...

gyermekáldás előjele...


szabadon választható a két opció!

2012. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor szokott lenni,mikor meg akar jönni a havim.
2012. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
vilag eletemben csak a hasam fajt mikor meg kellett jonnie...semmi mas
2012. jan. 16. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!