Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan masszírozzak jól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan masszírozzak jól?

Figyelt kérdés
pár technikát tanácsot adnátok? Barátnőmet szeretném, de annyira nem vagyok jó benne. Hogy szeretitek csajok?

2012. jan. 17. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha jó erősen megmasszírozza párom a görcsöket a hátamból :D de most komolyan. Ha meg gyengédségre vágyom, mondjuk szex előtt akkor finoman, lágyan, néha simogatva :)
2012. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ezt értem, csak hogy milyen pontot kell és hogyan :D Közbe találtam videókat de minden tanácsot szívesen fogadok.
2012. jan. 17. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
online vannak módszerek én sem tudtam masszírozni de barátom szereti ha megmasszírozom és úgy gondolom most se tudok :D de vannak képes technikák, meg hasonlók csak gugliban kell keresgélni.
2012. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hol fáj a háta. főleg arrafelé masszírozd, de nagyon sokáig ne legyél egy helyen, mert az fájdalmas lehet. nézz videókat, használjatok masszázsolajat.
2012. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha írsz magánban, megtanítalak.
2012. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!