Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Ha bejön egy csaj azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha bejön egy csaj azt a haveroknak elmondjátok?

Figyelt kérdés
hogy beszéltek róla nekik? /// a kérdés onnan jött hogy akárhányszor elkezdek egy sráccal összejönni, velem szemben teljesen normális, kedves. haverjainak meg tök perverzen beszél rólam, mintha csak futó kaland lennék :S
2012. jan. 17. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
azt mondom: deb@sz a csaj:D
2012. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet...Örültem szerelmes vagyok egy lányba, de a haverjaimnak csak azt mondom hogy szúrnám...:D
2012. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az nem jutott eszedbe még hogy ezzel kb beégeted a csajt a haverjaid előtt?
2012. jan. 17. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
nem mert a férfiak primitívebb lények, ezt férfi ként mondom, ha rendesen barátok lennénk, akkor az tök bu*isan nézne ki, egyetlen egy barátom van aki olyan igazi barát, de nem jó mert néha tök b*zisnak tűnik még nekem is pedig én érzékeny fiu vagyok... de sokszor kellemetlen :s tehát maradjuk a haverok közötti primitiv ösemberes cuccoknál.
2012. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
annyira tiszteletlen dolog ez a kibeszélősdi.
2012. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a fiúk nem fogják teljesen konkrétan kimondani hogy szerelmesek, mint a lányok. A fiúk haverjai erre másképp reagálnak mint a lányok barátnői. Persze lehet hogy ettől még tudják a haverjai hogy nem csak megfektetni akarja a kiszemeltet, de nem fogják kimondani. Legalábis, én ezt tapasztaltam :)
2012. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én egy barátomnak meg baratnojenek mondom meg. megbízók bennük. jotanacsot adnak és bizalmat adnak, mert amúgy bizonytalan vagyok
2012. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam elmondani haveroknak, csak a tesóimnak, mert a haverok, lehet amíg én pancserkodok, próbálkoznának nála és nekem az nem tetszene.
2012. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Figyi! Az ilyen dolgokkal ne foglalkozz, mert férfiak vagyunk! Minket sem érdekel, hogy a múlt héten hogyan tudtad kifesteni a kis lábujjadon a körmödet.


Vannak dolgok, amiket nem lehet és ne is változtass meg, mert ezek csak lányos dolgok, azok meg csak fiús dolgok!

2012. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!