Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokaknak a nagy fenék miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokaknak a nagy fenék miért csak dagadt csajjal járhat együtt?

Figyelt kérdés
Személy szerint nekem is nagy fenekem van, mégsem vagyok kövér. 172 cm és 62 kg vagy. A méreteim : 80/62/95 . Attól hogy nagy, szerintem nem vagyok kövér...
2012. jan. 19. 07:39
 1/9 nielindi ***** válasza:
82%
Jennifer Lopeznek is nagy segge van,mégsem dagadt.
2012. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
képet...
2012. jan. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most nem én vagyok a lényeg, csak példa vagyok.
2012. jan. 19. 07:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyrészt alkati kérdés, azaz a génjeid döntik el, hogy a tested hol kezdi el raktározni a felesleget.
2012. jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, mert sok helyen olvastam, hogy a kommentelők többsége a széles csípőhöz, illetve a nagy fenékhez (ez is relatív) molettebb lányokat párosítanak. Tehát nem tudom, számukra elképzelhetetlen, ha egy vékonyabb lánynak nagy feneke van? Vagy a fiúknak a nagy fenék máshol kezdődik, mint a lányoknak? Tehát szemszög kérdése?
2012. jan. 19. 08:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert általában a nagy fenék valóban dagadt csajjal jár együtt.
2012. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TB28 ***** válasza:
Genetika. Ismerősöm is mindent próbált már, hogy kissebb legyen a feneke de nem sok sikerrel. De a nagymutterjának is jó nagy van. Szegély így rosszul járt.
2012. jan. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert sokan általánosítanak. :) Én szeretem a széles csípőjű lányokat akiknek nehezen lehetne kis feneke mert az furán festene :) A lényeg, hogy legyen formája :) 21/F
2012. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Azért valljuk be a hétköznapi életben, akinek nagy a kufferja, annak nem egy J.Lo-s vagy Beyoncés alkata van hozzá. Nekik is relatíve nagyobb fenekük van, de formás és emellett jó alakjuk van, keskeny derék, kicsit szélesebb csípő, szóval úgy is mondhatnám, hogy van alakjuk. De pl azok a lányok, akiket én a mindennapokból ismerek nem ilyenek. Akinek nagy a feneke, annak az alakja sem igazán jó. Ha nem is kövér, akkor vagy egybederekú, vagy úszógumis, vagy nagyon keskeny a válla, vagy karcsú ugyan a dereka, de a csípője annyira kiszélesedik, illetve a combjai is olyan vastagok, hogy nem arányos a testalkata.

Erről persze nem tehetnek, és jól eltalált öltözködéssel, apró praktikákkal tudnak javítani az összképen és igenis vannak férfiak, akiknek tetszenek, de ettől még nem lesz bomba alakjuk.

2012. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!