Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem/szerettem és ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem/szerettem és ezért akartam vele, de szégyelltem elmondani neki, h szűz voltam akkor. Észrevehette?

Figyelt kérdés

Elejtett nekem egy gondolatot, h szűz lányokkal nem szeret lenni, mert az olyan macerás. És ő evidensek vette, h már nem voltam szűz.

Lefeküdtem vele, de csak berakta kb 3-4 löket, 3-4 perc lehetett, majd nagyon fájt és ezért ellöktem magamtól. Ez 3szor fordult elő, képtelen voltam elengedni magam, ráad. az előjáték is 5-8 perc volt.

Nem véreztem...

Csak annyira szerettem vna megfelelni neki. Neki viszont így nem kellettem.Most próbálom felejteni, még nehéz, de menni fog.

Tudom, h fizikailag nem vagyok szűz.

De a lelkemben még mindig nem tudom elfogadni, és nem is akarom. Úgy remélem, h egyszer majd tényleg kellek vkinek...


2012. jan. 19. 13:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Lehet észrevette, de elég egy debil az a fiú a felfogása miatt, na meg, hogy ennyi nála szex.

Ha észrevette annál szánalmasabb.

Találsz egy férfit aki majd törődik veled és azt akarja, hogy neked is jó legyen az ágyban.

2012. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

jó köcsög. hogy nem kellettél neki? a szex miatt?

amúgy én is így vesztettem el a szüzességemet:Smeg se mertem mondani..tudom milyen szar:S

amúgy tuti észrevette sztem h még az voltál..ha nem véreztél is.

2012. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Úgy szégyellem magam, 4 hónapja történt, de még mindig bánt.

19 éves vagyok, szükségem lenne vkire. És az én érzelmeim őszinték voltak.

2012. jan. 19. 13:09
 4/34 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy bánt. Mindenkit bántana.

És lesz is majd más, hidd el.

2012. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
32%
Jézusom. Te nem vagy normális...
2012. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Én? Miért?
2012. jan. 19. 13:14
 7/34 anonim ***** válasza:

2. vok.

hallod, jobb is szerintem hogy nem mondtál semmit. ilyennek..

amúgy lehet ezt megelőzted volna ha mondod neki, aztán otthagy és most nem lennél így ki.

2012. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%

Vajon miért?

Teljesen egyértelmű volt, hogy ő nem szeret téged. Ha igazán szeretett volna, akkor szűzként is...

Te ennek ellenére oda adtad neki magad.

2012. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nem rögtön feküdtem le vele. És belátom, h ebben a "kapcsolatban" csak rossz döntéseket hoztam, de ettől még nem vagyok"nem normális"

Egyszerűen csak belekeveredtem, főként érzelmileg. Sz@r dolog ez van, csak gyakran emésztem magam miatta.

2012. jan. 19. 13:18
 10/34 anonim ***** válasza:

# 8/8

utólag már könnyű okosnak lenni, meg más helyett.

szerinted ha ez az első ilyen tapasztalata akkor mit tudja ő hogy hogy kell, meg hogy működik ez?!

2012. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!