Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Még egy erős hetem van a munkahelyemen ,ahol 3 éve,2009 óta dolgoztam,most majd január 31-gyel kirúgnak, mert nincs pénz a foglalkoztatásomra)Ma megismertem egy lányt a -még az említett dátumig jelenlegi,aztán már csak volt- kolléganőm barátnőjét.A dolog úgy jött,hogy ez a kolléganő -aki egyébként a cégnél marad- megkért,hogy nem korrepetálnám-e őt,közbe váratlanul -legalábbis a kolléganőm úgy tett,mint aki nem számított rá- megérkezett a barátnője,akivel azonnal megindult közöttünk a szemezés,és mind a ketten sugárzó tekintettel figyeltük egymás minden rezdülését.


Szóval szerintetek hogyan tovább? Az ürügy,amivel elkezdtünk beszélgetni,hogy ő szeretné,ha tanítanám angolból...és kellene neki a középfokú.De közbe úgy figyeltük egymást :D


Ja,én 30,ő 22.


2012. jan. 20. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
korrepetáld, és majd csak kialakul. mi a kérdés? és mi köze enek a munkahelyhez?
2012. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyi,hogy a kolléganőmön keresztül ismertem meg ezt a lányt,aki február 1-től már nem lesz a kolléganőm(csak a volt kolléganőm),mivel engem -mivel nincs pénz a 70.000 (hetvenezer) forintos fizetésemre- kirúgnak.
2012. jan. 20. 23:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Így már érthető? így is van olyan részlet,ami ködös,zavaros maradt?
2012. jan. 20. 23:29
 4/9 A kérdező kommentje:
A kolléganőm bérszámfejtéssel foglalkozott,én egy nemzetközi projektben voltam fordító-asszisztens,a lány meg tudtommal még tanul meg ilyen mindenféle diákmelókat csinál.Bár ez nem hiszem,hogy számít a kérdés szempontjából.
2012. jan. 20. 23:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és a kolléganőm is kb. ennyi idős,mint a barátnője,akit megismertem.Nem tudom,ez számít-e bármit.Talán picivel még fiatalabb,de nem sokkal.
2012. jan. 20. 23:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Másik kérdés,talán idefér,hogy ismerve a korunkat,és a köztünk levő 8 év különbséget,ez ebben a korban már elmegy ugye? és az élettársa között 7 van,igaz anyu 54-es születésü,a párja meg 47-es...
2012. jan. 20. 23:46
 7/9 A kérdező kommentje:
"... és az élettársa" az "...anyu és az élettársa" akart lenni...sorry mindenkitől...
2012. jan. 20. 23:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi nem érthető, a körülményeknek nincs köze semmihez.

Korrepetálod. A korkülönbség a szerelemben lényegtelen, ha az lesz belőle. Ha szex csak, az is valami. Ha semmi, akkor semmi. Kész.

Ha attól félsz, hogy néz rád munkanélküliként, azt bízd rá. Ki tudja, hogy fog erre reagálni.

Ha meg az, hogy mit szól a majdnem exkolléganőd, kit érdekel? Ne mondd meg neki, hogy többet akarsz, mint korrepetálás, azaz franciából is korrepetálnád.

Legyen meg az elérhetősége, aztán hajrá.

2012. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elméletileg lesz munkám,vagyis lenne is,kb.3 közül is tudnék választani,csak törvényi előírások miatt most egy ideig nem dolgozhatok...
2012. jan. 21. 00:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!