Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, amit megbántál szexuali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit megbántál szexualitás vagy párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Ha lehet rövid sztorit is kérnék :)

Remélem nem csak megcsalásról írtok ^^

köszi a válaszokat...


2012. jan. 21. 00:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
nem bántam meg semmit szexuális téren.
2012. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen lefeküdtem valakivel akit szerettem de kiderült, van barátnője, megbántam,hogy egyáltalán szóbaálltam egy ilyen hazug disznóval... mást nem bánok
2012. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat terén azt, hogy 4 hónapig együtt voltam egy sráccal, akit nem is szerettem. És azt, hogy a nemszeretett (gondoltam, hogy idővel majd beléesek) srác miatt szakítottam azzal, akit szerettem. Normális az ilyen??
2012. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy csak kussolok, s emiatt nem jön össze az a kapcsolat...nem tudom kimutatni amit érzek, pedig tetszem a srácnak
2012. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy 20 evesen sem volt meg egyik sem, s nem a kinezetem miatt, hanem mert egyszeruen nem talalom akit keresek
2012. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Huha. Nekem párkapcsolat terén borzasztó döntéseim voltak. Amit leginkább megbántam: akivel elveszítettem a szüzességem, azzal soha nem kellett volna leállnom.
2012. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

felcsíptem egy csajt egész jól nézett ki,randi,beültünk iszogatni stb.

hazahoztam,levetkőztettem és gyakorlatilag szétfojt,a ruha tartotta össze.

olyan teste volt ruha nélkül,mintha szült volna 6 gyereket.

becsapva éreztem magam nem kicsit.

de már nem volt mit tenni,csak nem mondhattam,hogy ezt nem vállalom.

uh tisztességből megdugtam.

a hüvelyizmai is lazák voltak,uh még koncentrálnom is kellet,hogy egyáltalán el tudjak menni,pedig azt terveztem,hogy eljátszom a korai magömlőt és utána hazamegy.

végül seg-gbedugtam,úgy el tudtam menni.

ez a dolog kimaradhatott volna az életemből.

2012. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Fúha, köszi a gyors válaszokat :)


1. Jó neked...:)

2. válaszoló nagyon sajnáéom... De en feledd, ami nem öl meg, csak erősebbé tesz ;)

3. Érdekes.... Mindenki a saját hibáiból tanul leginkáb... Fel a fejjel :)

4. Gondold végig, hgy mitől mernél kezdeményezni :) Na meg,h most miért nem mersz...

5.Én is 20 éves vagyok :) Nekem se volt még komoly kapcsolatom... pár hete csókoloztam először...

De már bánom.. :( Pedig úgy nézett ki,h összejövünk, azért hagytam... De még kiderül... Na, ez egy érdekes sztori lenne :D

6. Sajnálom...

2012. jan. 21. 00:41
 9/24 A kérdező kommentje:
7-es... Érdekes sztori... :S Hasznos tapasztalattal lettél gazdagabb...
2012. jan. 21. 00:43
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

Nem bántam meg még, de azért csak nem a legjobban sült el.


Mármint az, hogy a szüzességemet egy prostinak adtam, pedig jobb szerettem volna egy normális, szép lánynak, aki szeret engem és nem csak a pénzemért van velem, de hát ez a való élet, a jó fiúk vagy meggazdagodnak vagy elmennek prostihoz a szép barátnőt akarnak.

2012. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!