Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknál tényleg csak ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknál tényleg csak ezen múlik?

Figyelt kérdés
Azt venni észre a legjobb csajoknál ha tetszik nekik valaki aki szimplán jóképű akkor tök mindegy, hogy mivan az mellett már elég jó esélyi vannak.Szóval lehet valaki bármennyire jó testű és/vagy gazdag ha a srác pofikája nem jön be nekik akkor az a feje tetejére is állhat akkor sem fog nekik tetszeni?
2012. jan. 21. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megint ez a rohadt általánosítás. Ez annyira személy fuggo. Pasiban is van ilyen és másmilyen is. Noben is. Most meg majd jon a sok hímsoviniszta a hulye dumájukkal.

Emberek!! Mikor tanuljátok már meg h minden ember más?? Miért kell általánosítani mindíg??

2012. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kb 25 éves korig csak a külsö számit mind a két nemnél. De fiuknál pénzel lehet kompenzálni. :D
2012. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

22 (2 éve vagyunk egyutt) vagyok és rohadtúl nem csak a kulseje miatt vagyok a párommal hanem azért is mert jól megértjuk egymást. és mielott kitalálnátok még csak nem is gazdag

Általánosítás. Attól h te nem ismersz ilyet nem azt jelenti h nem is létezik

2012. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nem általánosítás, csak valljuk be, ez így működik.
2012. jan. 21. 17:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondom. Attól h ti csak ezt látjátok meg, attól még nem csak ez van.
2012. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nálam ez teljesen így van, ahogyan leírtad,Kérdező.. Én alapból az arcot és a kisugárzást helyezem előtérbe egy férfinál. A test és egyebek másodlagosak..A markáns arcú férfiakat szeretem, jómagam pedig elég babapofijú vagyok. :))
2012. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem a babarc az ideálom :)
2012. jan. 21. 22:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen típusú babaarc? A szőke haj,kék szemek párosítás? .. Akkor én nem a te embered vagyok :)
2012. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem talált :) Egyébként nálam is ugyanez a felállás van mint nálad!
2012. jan. 22. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Mármint? Te vagy a babaarcú, vagy mi? xD
2012. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!