Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon hol vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon hol vannak spermabankok?

Figyelt kérdés
Valahogy nekem nem jön össze a szerelem, a házasság, mindig átvernek, kihasználnak a férfiak. 33 éves nő vagyok, nagyon szeretnék már anya lenni, félek, hogy kifutok az időből keményen dolgozom, meg tudnék adni mindent a gyermekemnek. Magyarországon hol van spermabank? Mennyibe kerül egy ilyen? Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 21. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
a parlamentben van sok g*ci
2012. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az igazi kérdés sztem az, miért nem keresel rá a neten...
2012. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, én jövő héten leszek 31. és nekem sincs még gyerekem, de még csak kilátásban sincs. Néha nekem is rossz belegondolni, de ha görcsölsz rajta, akkor sokkal rosszabb. Ráadásul nem értem, miért jó a spermabank? Apa nélkül akarod felnevelni? Szüksége van annak a gyereknek apukára is, szerintem inkább várj még vele.
2012. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miért nem kérsz meg valakit,hogy csináljon fel? Egy barátot,ismeröst vagy valakit. Tarts szeretöt és ha teherbe estél dobd!
2014. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!