Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Milyen zenei ízléső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen zenei ízléső férfiak jönnek be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem pont leszarják...
2012. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
roma zene :D
2012. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hat azok a pasik, akik nem hallgatnak manelet
2012. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rock, vagy olyan lágyabb gitáros zenék.. Népzene! Ezek azért mert én is ezeket szeretem..
2012. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pont hogy nem szarom le. Mivel a rock-ot és a d&b-t szeretem, szintén az ilyen pasikat preferálom.
2012. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem szarom le, mivel imádom a zenét, fontos, hogy osztozni tudjunk az élvezetén, illetve, hogy ne őszüljön meg se ő sem én, ha a másikat elrángatjuk valami olyan koncertre, amit mi nagyon nem szeretünk.

A legfontosabb, hogy szeresse a komolyzenét, ez elengedhetetlen. Ezen kívül szeresse a rockot, metalt, és ne fikázzon csak azért egy zenét, mert mondjuk az nem rock/metal (összefutottam pár ilyen emberkével). A lényeg, hogy ismerje fel az igényes zenét, igényes dalszöveget, és legyen nyitott. És viselje el, ha néha üvöltetnék egy kis black vagy death metalt:)

20/L

2012. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hmm... sose gondoltam volna hogy ennyire fontos egy csajnak hogy milyen zenét hallgatok, de mindennap tanul valamit az ember :p
2012. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért fontos, mert különböző irányzatokhoz más karaktereket társítok. Egy diszkós tuc-tuc kedvelővel soha nem tudtam az égvilágon semmiről beszélgetni, a rock (főleg az old rock) kedvelői viszont alapvetően intelligensebbek megfigyelésim szerint.
2012. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!