Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó jel, ha egy férfi gyakorlat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó jel, ha egy férfi gyakorlatilag naponta felhív valamivel?

Figyelt kérdés

Sztori:


Röviden azt kell mondjam, imádom. Pár hónapja ismertem meg, szinte naponta felhív, én megszerettem. Egy suliba járunk, mindig a sulira hivatkozik amikor felhív. Pl: megérdeklődi hogy állok a dolgozatra készüléssel stb???


Én úgy érzem, ő is kedvel, de hiába mondtam el neki mit foltokban, hogy mit érzek, sőt a ne keressük egymást kérdést is felvetettem, de nem adott választ. Ugyanúgy beszélünk naponta. Néha marad ki 1-2 nap max, de több soha. :)


Szerintetek merész gondoloat a hívásai alapján azt feltételezni, hogy én is fontos vagyok neki csak nem vallja be valamiért? Vagy túlreagálom?


Mit gondoltok?


2012. jan. 22. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyilván azért hív fel minden nap, mert valamilyen szinten fontos vagy neki. Ha nem kedvelek valakit, akkor nem hívogatom ilyen sűrűn. Ez szerintem mindenképpen jó jel!


30/N

2012. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, ez mondjuk logikus, én is gondoltam rá.


De az is eszembe jutott, hogy mi van, ha csak érdekből? Pl: jó egy csop.társsal kapcsolatot tartani.

2012. jan. 22. 19:48
 3/12 anonim ***** válasza:
komoly érdeklődésre utal,és ha még kedves is meg segít,az azt is jelentheti,h tényleg fontos vagy neki,és nem csak megfektetni akar. mindenképpen jó jel:)
2012. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ennyiszer senkit nem hívnék fel érdekből...az érdekkapcsolatok egész mások , ha ilyen gyakran hív,akkor szinte tuti,h járni akar veled,de miylen foltokban jeleztél neki,lehet h csak még nem biztos a te érzéseidben
2012. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De hónapok óta, és nem lép, csak hallgat.
2012. jan. 22. 19:52
 6/12 anonim ***** válasza:
érdekes...szerintem kérdezz rá egyszer konkrétan,lehet csak nem elég bátor,h bevallja mit érez,lehet,enm voltál elég egyértelmű...stb. ha szereted,akkor próbálj meg Te közeledni hozzá,adj neki egy jó erős biztatást valami egyértelmű jelet,és akkor tuti bevallja mit érez, sok sikert hozzá!
2012. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valami kedvezményt kapott és ingyen telefonálhat.
2012. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
esetleg még annyit,h próbálj a sulitól függetlenül találkozni vele,vagy ha 1szer ő is sulitól független programot ajánl,akkor biztosan nyert ügyed van,mer az ugye már randi
2012. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg fontos vagy neki, ritka, hogy valaki érdekből csinálja. (Ez inkább a nőkre jellemző, és ezt nem hímsovinizmusból, hanem tapasztalatból mondom!)


25F

2012. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Párszor elugrott hozzám "jegyzetért".


Olyan is volt, hogy eljött, azt mondta szeretné xy dolgot lemásoltatni tőlem. Oda adtam, megkérdezte te nem jössz? Elmentem vele, picit beszélgettünk is még.


Én érzek valami érzelmi kötődést kettőnk között, de mivel nem lép, félek, hogy tévedek.

2012. jan. 22. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!