Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buli táncoltam egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli táncoltam egy lánnyal, és merev lett a péniszem, mit lehet csinálni hogy ne legyen semmi?

Figyelt kérdés
mert lehet néha elég gáz is -.-

2012. jan. 22. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
kösd hátra: D
2012. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak dicsőségedre válik.
2012. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hormonokat nehéz ám zabolázni, vagyis nem sokat tudsz tenni. Örülj neki...
2012. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy celluxal vagy valami erős ragasztóval jól hátra kötöd vagy ragasztod mint a transzik.
2012. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a csaj meg nedves lesz tőle, ha érzi hogy feláll, szóval ne aggódj, ez nem baj :D
2012. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel jelzed a kiválasztott női egyed számára a párzási szándékodat.
2012. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs benne semmi gáz:) Az minden lánynak jól esik,ha ezt váltja ki. És nem fogja feltétlenül azt se gondolni,hogy odáig vagy érte,nekem is volt olyan eset hogy az egyik fiú barátommal táncoltunk és éreztem,hogy nála helyzet van,de tudom,hogy komolyabban nem mozdulna rám(azóta barátnője is van),szóval ezt betudtam ösztönös reakciónak a közelség,a ritmus,na meg a pia miatt:) szóval az se baj ha olyan lánnyal történik akivel nincs jelentősége,de ha szeretnétek is egymástól vmit akkor mindenképp élvezi a lány.
2012. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!