Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha gyárilag szőrtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha gyárilag szőrtelen a mellkasom és a hasam?

Figyelt kérdés

a lábam meg a karom az meg pont hogy nagyon szőrös.

23f


2012. jan. 22. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A melegeknek szőrtelen csak. Törődj bele a sorsodba.
2012. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a mellkasom nekem sem szőrös, a lábam viszont eléggé, a karomon is van szőr, persze nem olyan feltűnő mint a lábamon, annyi hogy nekem a hasamon is van.
2012. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20/F
2012. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl nagy probléma :)


19/L

2012. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
gyárilag? az mit jelent? :D
2012. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hát születésem óta nem nőtt, ahogy lejöttem a szalagról, azóta :D


nem teljesen szőrtelen, a köldököm alatt van egy kevés, meg a mellbimbóm körül, de csak néhány szál :D

ezek gázak vagy inkább szedjem le?

2012. jan. 22. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:

hát ha fehér tested van, és durván fekete akkor szedjed. :D

de nekem tökmindegy. nem azt nézem egy pasin, hogy gyárilag szőrös, vagy sem. :P

2012. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
vannak későn érő típusok .én 25vagyok és alig egy éve kezdett nőni.persze most is elég diszkrét meg aztán szőke is vagyok tehát most is olyan mintha nem lenne hacsak nem nézi valaki már már intim közelségből
2012. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a szőke herceg! ;)
2012. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]


Dehogynem nézik ha szőrös egy pasi, pl erre itt mind azt mondták, hogy apa típusú és szőrös. ezek szerint az összes lány utálja a szőrös pasikat.

2012. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!