Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlt a mensim. Rá 1 napjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flory16 kérdése:

Elmúlt a mensim. Rá 1 napjára egyutt voltunk a párommal, és védekeztunk de elszakadt a gumi, és belém élvezett el. Rögtön kimostam magam tűzforró vízzel. és ma pedig barnás folyásom volt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 10:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom ilyenkor nem szabad kimosni magát az embernek mert feljebb kerülhetnek a spermiumok.

ha folyásod van sztem nem,mivel kimossa a folyás a spermát.de ha nagyon aggodsz vegyél be esemény utanit.

2012. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
köszi a választ..igaz h feljebb tolja a spermiumokat,de én azt hallottam,h a forró víz azonnal megöli a spermiumokat,azért is csináltam,és az az egy nap még benne is van a naptár módszerban..nemde??? :O
2012. jan. 23. 11:07
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság volt. Ilyen esetekre találták ki a 72 órás tablettát. Igaz lenne a forróvizes cucc, akkor nem kéne tabit fejleszteni.

Legközelebb figyeljetek jobban és álljatok le ha nincs gumi!

2012. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Bence_ ***** válasza:

Ha később szeretnél gyereket, akkor esemény utána tabletta.

Sokkal egyszerűbb mint egy csemete.

2012. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Szerintem nem lehetsz terhes, menstruáció után 1 nappal nagyon kevés az esély! Szerintem! Olyan érthetetlen, ha arról van szó hogy valaki nem akar még gyereket, mindenki azt írja, hogy bármelyik nap terherbe lehet esni, ha pedig arról hogy gyereket szeretnék, mindenki azt írja hogy csak ciklus közepén lesz sikeres. Szerintem ne aggódj, de ha te attól jobban érzed magad, vegyél egy 72 órásat!
2012. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
oké megfogadom a tanácsokat,de ezt mondahtjuk akkor naptármodszernek vagy nem? :S :S
2012. jan. 23. 11:24
 7/27 anonim válasza:
Hát végülis igen, persze nem mindenkinek ciklus közepén van peteérése. Neked hány naposak a ciklusaid?
2012. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

ha aggódsz, menj el esemény utáni tablettáért.

naptár módszerben ne bízz.

melegvizes kimosást hanyagold, már fentebb leírták, hogy miért.

barnás folyásod nem emiatt van, egy nap után semmilyen tünet nincsen, még ha volt petesejt megtermékenyítés, akkor sem.

2012. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
eddig nekem mindig normális volt 28-29 napos.. és olyan 4-5 napig szokott meglenni van hogy 6ig is...
2012. jan. 23. 11:30
 10/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barnás folyás a peteérésed jelzi.
2012. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!