Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják nekem, hogy menjek le buliba, mert ott még a kutya is talál magának csajt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy helyes gyerek, elég furán nézek ki. Nem is volt még csajom sosem, azt hittem nincs olyan pasi, aki egyáltalán nem kell a csajoknak, de tévedtem. Sajnos van, én vagyok rá a példa sajnos. Azt mondják a haverok,a kik jól néznek ki, hogy menjek le buliba, mert ott mindenki talál magának csajt, legalábbis egy éjszakás kalandot mindenképpen. Voltam lennt többször is, de valahogy én nem ezt látom és nem ezt éltem át. Ott még inkább válogatnak a nők, hogy kivel mennek egy táncolni, inni, akár egyéjszakásra is. Ott sem kell nekik a ronda pasi. Akkor miért etetnek engem, hogy majd ott találok nőt magamnak? Szerintem ott még rosszabb a helyzet mint való életben.
2012. jan. 23. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
valószínűleg ugyan ilyen nyomorultul viselkedtél. attól hogy buli van még ne várd, hogy rád akaszkodjanak
2012. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:
90%
Magabiztosság fiam, tudd eladni magadnak egy kurv@ nagy arcnak. Láttam én már wookiekkal csajokat szobára menni szóval...:D
2012. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert aki jól néz ki, annak általában fogalma sincs arról, mennyire a külsőre mennek a lányok. Én se kellettem soha senkinek, mert ronda vagyok. Sajnos nekünk ez a sorsunk, bele kell törődnünk.
2012. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Utolsó: Hidd el nem azért van...
2012. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Hozzám hasonlóan ronda, v még rondább pasit még sose láttam csajjal.
2012. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Azért van amit írtam, ha meg tovább sajnáltatod magad, akkor igazolod is.
2012. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te is igazolod, h aki nem ronda, annak fogalma sincs, mennyire csak a külső érdekli a csajokat :)
2012. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:

A mondatod értékelhetetlen a vita szempontjából, hisz igazoltad az állításomat...

Továbbá én sem a külsőmmel szereztem barátnőt (másfél éve együtt vagyunk) szóval igazán abbahagyhatnád...>.>


De részemről befejeztem a vitát. Fölösleges offolni.

2012. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak hiszed, h nem a külsőddel szereztél bnőt, lehet h a bnőd is azt hiszi. Hacsak nem a pénzeddel :)
2012. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ok, kapsz egy utolsó esélyt....

Dobj magadról egy képet. Lehet facebook is, tök mindegy.

Én itt vagyok:

[link]

2 éves kép, azóta már van valamekkora kecskeszakállam

2012. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!