Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk, leszbi lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, leszbi lányok! Mit gondoltok az ellenkező nemről?

Figyelt kérdés
Nem érzitek úgy néha, hogy talán vele bevállalnám?
2012. jan. 23. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
ha valaki meleg fiú, vagy leszbikus lány, akkor nem hinném, hogy bevállalná ellenkező neművel. Ha igen akkor bi. és az már nem az igazi.
2012. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a férfiakhoz vonzódom, még meg tudom állapítani egy nőről, hogy szép vagy nem. Ugyanúgy, ahogy egy heteró férfi is, ha meglát egy másik férfit, akkor még meg tudja mondani, hogy jó pasi, vagy sem. Ehhez nem kell felizgulni vagy bármi ilyen.


Nem vállalnám be nővel. Anno volt dolgom néhánnyal, de akármennyire is próbáltam nem jöttek be. Ez van. Attól még szoktak csajok tetszeni, van olyan ismerősöm, akit kimondottam csinosnak tartok, de nem vonzódom hozzá.

A férfiak akkor is jobbak, minden tekintetben. Pl: párommal úgy véljük, hogy a női parfümök nem jók. Túl édesek. Ami a nőkkel kapcsolatos nem igazán vonz.


22 meleg F.

2012. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfiakat nem is tekintem potenciális partnerenk, szóval fel se merül. Vannak férfiak akiket esztétikusnak találok (általában a nagy részükről ki szokott derülni hogy melegek). Ettől függetlenül sok fiú haverom van, de pont úgy nem feküdnék le velük mint pl. az öcsémmel/húgommal sem. Egyzserűen nem tudom elképzelni a szituációt, azt nem tudnék mit kezdeni egy pasival.


20/N

2012. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vonzódom szexuálisan férfiakhoz,de ha látok egyet,aki olyan igazi "jó pasi",azért megnézem. De lehet, hogy csak azért, mert nem sokan tudják hogy meleg vagyok és ez segít fenntartani a látszatot és csak megszokás. Mert nem arra gondolok közben,hogy bevállalnám vagy nem,hanem csak megnézem és ennyi.

LL

2012. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
nem
2012. jan. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok és a nőket szépnek tartom meg is nézem a jobb nőket, de hogy kezdjek is velük valamit annak csekély az esélye
2012. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!