Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bekevertem, és most meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekevertem, és most meg akar verni!?

Figyelt kérdés
Szóval ma a suliba egy fiúmutatta a beszélgetését a netemn az egyik barátnőmmel, és volt a vége, hogy a csaj azt yírta neki, hogy szereti. Most beszéltem a lánnyal, és azt mondta, hogy a fiú összetörte a szívét, mert szerelmes lett belé, és a gyerek olyanokat mondott, hogy várjon rá, mert szakít a barátnőjével, mert őt szereti, stb. Én meg írtam a fiú barátnőjének, hogy járnak-e még, vagy mi van velük, és leírtam neki ezt a történetet, erre ő azt mondta,hogy köszi, hogy szóltam. Most írt a fiú az adatlapomra, hogy amit holnap kapok, azt nem teszem zsebre. Most nagyon félek nagyon csúnya dolgot tettem? Nem merek suliba menni:S 14/L
2012. jan. 23. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
igy jár az aki bele avatkozi ojan dologba amihez semmi köze sincs.de majd egy kiadós verés megtanit arra hogy máskor ilyet nem csinálsz
2012. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én sajnálom a csajt, mind a kettőt, hogy a fiú csak szórakozik.
2012. jan. 23. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen aki szórakozik te vagy...
2012. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mért? Ne szórakozzon mások érzéseivel. INkább azt mondjátok meg, mit csináljak. Szeretnék még élni:(((((((
2012. jan. 23. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Életben fogsz maradni, de sok jóra ne számíts ezek után. Egyetértek a fiúval. :)
2012. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sem a te dolgod, egy jobb horgot mindenképpen megérdemelnél.
2012. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!